Як лікувати носова кровотеча. Як зупинити носову кровотечу.

Причини носової кровотечі можуть бути різними: травми, хвороби носових пазух, системні захворювання, прийом медикаментів і т.д. Лікування носової кровотечі полягає в наданні першої допомоги, зупинці виділень і усуненні причини.
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - вазелін;
  • - лід;
  • - цибуля;
  • - алое;
  • - кропива.
Інструкція
1
Добре висякайтеся. Якщо кров не б'є струменем, то слід видалити кров'яний згусток, який закриває просвіт судини і не дає краях з'єднатися.
2
Прийміть правильне положення. Сядьте прямо, голову нахиліть вперед. Не закидайте голову, так як це може привести до потрапляння крові в дихальні шляхи, її заковтування.
3
Щоб забезпечити приплив повітря, розстібніть сорочку і ослабте комір, відкрийте вікно.
4
Спробуйте зупинити кровотеча . Візьміть шматок льоду або пакет із замороженими продуктами, прикладіть на область перенісся і носа. Спробуйте здавити судини, притиснувши ніздрю до носової перегородки на кілька хвилин. Якщо кровотеча виникло після травми, то прикладіть до носа шматок тканини, змочений холодною водою.
5
Здійсніть тампонаду носового ходу. Скрутіть з шматка вати щільну турунду і введіть в ніздрю. Можна змочити згорнутий шматок марлі будь-яким сосудосуживающим складом і вставити його в ніздрю якомога глибше. Змащений вазеліном тампон вводять в ніс в тому випадку, якщо кровотеча було викликано нежиттю і вимагається розм'якшення слизових кірочок. Коли під рукою немає крапель від нежиті, то можна використовувати звичайний оцет - приготуйте слабкий розчин, змочіть вату і встановіть тампон в ніздрі. Тампонада із застосуванням різних препаратів має легкий прижигающим дією, допомагає ранці затягнутися.
6
Скористайтеся рецептами народної медицини для зупинки кровотечі. Вилийте на голову відро холодної води, яка звузить судини. Кровотеча припиниться. Розріжте цибулину і прикладіть зріз до задньої сторони шиї. Якщо кров тече з носа часто, то слід з'їдати по шматочку листочка алое перед прийомом їжі протягом двох тижнів або промивати ніздрі солоною водою по 3 хвилини. Пропийте відвар листя кропиви протягом місяця - це допоможе поліпшити згортання крові.
7
Підвищуйте міцність судин. Якщо причиною кровотеч є ламкість і крихкість судин, то показана терапія - прийом спеціальних препаратів. Якщо консервативні методи не дають позитивного результату, то слід вдатися до хірургічного лікування - кровоточить посудину тромбируются шляхом впливу на нього лазером або струмом високої частоти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mcNvbHkxauk