Як видалити історію пошуку з комп'ютера. видалення записів з пошуку в інтернеті.

Комп'ютер не випадково став називатися персональним, на ньому кожен користувач може приховати від іншого все, що завгодно. Якщо ви використовуєте чужий комп'ютер, але не хочете, щоб хтось крім вас дізнався про відвідані сторінки, скористайтеся цією покроковою інструкцією.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузери:
  • - Internet Explorer;
  • - Mozilla Firefox;
  • - Opera;
  • - Google Chrome.
Інструкція
1
Швидше за все ви бачили і працювали з Internet Explorer, якщо ваш комп'ютер знаходився під управлінням систем сімейства Windows, тому кожен користувач вдавався до його допомоги в цілях копіювання дистрибутива аналогічного інтернет-браузера. Для видалення історії пошуку натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості оглядача».
2
У вікні, перейдіть до вкладки «Загальні». У блоці «Тимчасові файли інтернету» натисніть кнопки «Видалити Cookie» і «Видалити файли». Також рекомендується в блоці «Журнал» замість «20» виставити «1». Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно.
3
Mozilla Firefox. У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Інструменти» і виберіть пункт «Стерти недавню історію». У вікні, виберіть період, за який необхідно видалити історію пошуку, і натисніть кнопку «Очистити зараз».
4
Opera. У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Інструменти» і виберіть розділ «Загальні настройки». У вікні, перейдіть до вкладки «Розширені» і знайдіть розділ «Історія». Навпроти рядка «Пам'ять відвіданих адрес для журналу і автодоповнення» знайдіть кнопку «Очистити» і клацніть по ній лівою кнопкою миші.
5
Google Chrome. Запустіть браузер і в головному вікні програми натисніть кнопку налаштування із зображенням гайкового ключа. У меню виберіть рядок «Параметри», а у вікні, перейдіть до вкладки «Розширені» і клацніть по кнопці «Видалити дані веб-перегляду».
6
Для очищення історії пошуку в Google необхідно увійти в свій аккаунт, натиснувши в правому верхньому куті відповідне посилання. Потім натисніть на зображення шестерінки і в контекстному меню виберіть пункт «Історія веб-пошуку». Натисніть кнопку «Видалити веб- історію пошуку» для повного видалення всієї історії, для часткового видалення вам буде потрібно поставити відмітки навпроти пунктів списку і натиснути кнопку «Видалити».
7
Якщо ви хочете, щоб Google не записував історію вашого пошуку, натисніть кнопку «Призупинити» навпроти рядка «Запис Історії веб-пошуку включена».