Як розробляти руку після перелому. тренажери після перелому кисті.

Після того, як з руки знімуть гіпс, ще рано вважати її здоровою. Необхідно відновити рухливість суглобів. Для цього потрібно вдатися до комплексу процедур і вправ. Деякі з цих вправ вимагають наявності спеціальних пристосувань.
Інструкція
1
Щоб повернути руці рухливість, потрібно відновити її гнучкість. Також необхідно зміцнити саму кисть. Поки вона перебувала в гіпсі, на неї не доводилося звичної нагрузкі.Сожміте руку в кулак. Тим самим ви зможете оцінити, наскільки кисть втратила слухняність. Вона може бути слабкою, і навіть чашку утримувати насилу. Спробуйте перша вправа. Візьміть шматок пластика, який можна ліпити. Спочатку, поки пластик холодний і "нерозігріті", він піддається насилу. Стискайте його всіма пальцями, помістивши в центр долоні. Покатайте по долоні пальцями. Міняйте темп і ритм вправи, головне при цьому - не поспішати. Коли відчуєте, що пластик сильно нагрівся і став м'яким, занадто податливим, зробіть перерву. Нехай пальці і рука відпочинуть, а ваш "тренажер" охолоне. Цю вправу слід повторювати протягом місяця. Залежно від особистих відчуттів - ще якийсь час. Приділяйте вправі час з ранку, в обід і ввечері.
2
Зімкніть перед собою руки так, щоб долоні були щільно притиснуті один до одного. Не розмикаючи долонь, починайте нахиляти їх то вліво (до лівого зап'ястя), то вправо. Коли ви нахиляє долоні в сторону руки, яка була зламана, не перестарайтеся. Прислухайтеся до відчуттів - не повинно бути різкого болю. Щоразу намагайтеся опускати долоні трохи нижче, але будьте обережні.
3
Візьміть тенісний м'ячик. Встаньте навпроти стіни. Кидайте м'ячик в стіну. Робіть це несильно. М'яч не повинен відлітати від стіни, подібно до гарматного ядра. Він повинен м'яко відскакувати від неї. Ловіть м'яч, намагаючись при цьому не травмувати запястье.Делать цю вправу слід, по можливості, декілька разів на день протягом місяця. Ця вправа поверне пальцях і кисті спритність і рухливість, а також посприяє розвитку реакціі.Возьміте пару тенісних м'ячиків. Покладіть м'ячі в долоню розроблюваної кисті. Переміщайте м'ячі на долоні, намагаючись, щоб жоден з них не впав. Виконуйте вправу 5-10 хвилин. М'ячик також можна підкидати в повітря і ловити його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1nMcLDNbW_w
Корисна порада
Ви також можете звернутися в поліклініку за місцем проживання, де проводяться процедури з відновлення рухливості після переломів. У домашніх умовах неможливо проводити подібного роду терапію (прогрівання і пр.) Через відсутність необхідного обладнання. В поліклініках є кабінети фізіотерапії, в яких фахівці також можуть порекомендувати додаткові вправи для прискорення реабілітації.