Як оновити пальто.

Якщо улюблене пальто в процесі носіння стало трохи «затертим», але матеріал добре зберігся, можна реанімувати його і зробити ексклюзивною моделлю свого гардероба. Достатньо лише ретельно очистити його, замінити деякі деталі і оновити елементи декору.
Інструкція
1
Поперіть пальто . Чи не вдавайтеся до машинного прання, щоб виріб не деформована. Можна обробити тканину засобом для чищення килимів згідно інструкції, особливу увагу приділіть манжетам, боковим частинам пальто і подолу. Ретельно висушити на плічках. Попередньо упевніться, що засіб не сприяє линяння тканини. Якщо в складі матеріалу високий відсоток вовни, краще скористатися послугами хімчистки.
2
Обробіть старе пальто машинкою для видалення кошлатання. Це пристосування коштує від двохсот рублів і працює на батарейках. Видаліть з його допомогою катишки на рукавах і бічних деталях пальто . Якщо пальто зшито з фактурної буклірованой тканини, видаліть утворилися катишки вручну, це кропітка праця, але результат того вартий.
3
Сперечаєтеся витерті побляклі гудзики. Придбайте нові, схожі за розміром і способом пришивання. Віддайте перевагу яскравим, контрастним до кольору тканини пальто ґудзикам, пришити їх в призначених місцях. Якщо на пальто пришиті декоративні петлі, пряжки з металу і пластмаси, вставки зі шкіри та замінника, краще замінити їх на аналогічні нові деталі.
4
Укоротите пальто . Це кардинальна зміна моделі спрямоване на досягнення двох цілей. По-перше, ви зміните фасон, пальто можна буде носити з іншими брюками і спідницями. По-друге, поділ старого пальто часто виглядає потертим і неохайним, тому навіть видалення 2-3 см дозволить приховати справжній вік вироби. Якщо ви не володієте навичками обробки подолом, зверніться до знайомої кравчині або в ательє.
5
Прикрасьте пальто незвичайної брошкою або декоративної шпилькою, приколіть текстильний квітка на лацкан, ви побачите як виріб «оживе». Досвідчені умільці можуть декорувати область коміра і грудей аплікацією зі шкіри, замші, шнура.