Як знайти зникла тварина.

Домашній вихованець - це улюблений друг, який постійно поряд. Але трапляється, що тварини тікають з дому, від переляку зриваються з повідця, вилітають у вікно, уползают в каналізацію. Одним словом, їх місце розташування стає невідомим. Як діяти?
Інструкція
1
Запитайте перехожих, чи не помітили вони тварина , і в яку сторону воно побігло, полетіло або поповзло? Можете показати наявне у вас фото вихованця.
2
Походіть по сусідніх дворах, по можливості заглядаючи в підвали, каналізаційні люки, сміттєпроводи або інші затишні місця. Ваш вихованець виявився в незвичних для себе умовах, де йому може загрожувати небезпека, і, природно, він сховався.
3
Якщо тварина не знайдено відразу, розклейте оголошення про зникнення на стовпах, дайте оголошення з фото в різні газети або розмістіть в інтернеті, вкажіть в них прикмети вихованця, де і коли загубився.
4
Зателефонуйте в безкоштовну довідкову по розшуку домашніх тварин, якщо така служба є у вашому місті. У ній зібрана вся інформація з ветеринарних установ, з притулків для тварин про знайдених звірів. Можливо, хтось примітив ваше тварина і повідомив про це. Не забудьте зробити те ж саме в подібній ситуації.
5
Залиште в довідковому бюро відомості про вашого вихованця: окрас, порода, вік, стать, особливі прикмети і повадки, наявність нашийника або повідця. Коли втікача знайдуть, вам обов'язково повідомлять.
6
Подайте заявку із зазначенням прийме на вилов тварини в ветеринарну службу. Пошук здійснюватиметься за допомогою спеціалізованих служб.
7
Перегляньте в інтернеті безкоштовну картотеку зниклих вихованців. Тут вся інформація систематизована, вкажіть точне місце пропажі (область, місто, вулицю).
8
Використовуйте будь-який шанс для пошуку. Не думайте, що тварина нагуляється і прийде, воно просто розгубиться в місті (більшу частину життя вихованець проводить в замкнутому просторі). Таке ставлення до ситуації, можливо, буде коштувати життя вашого улюбленця. Відженете від себе думки, що вихованець міг загинути або з ним жорстоко поводяться; сподівайтеся, що все буде добре, і ви знайдете його.