Як з'єднати телевізор з тюнером.

При перегляді супутникових каналів краще рекомендують цифрові тюнери. Це дозволить забезпечити найкращу якість зображення, т.к. вбудовані аналогові тюнери не здатні якісно обробляти цифровий сигнал.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Виберіть автономний ТВ-тюнер. Це пристрій повинен мати можливість обробляти цифровий сигнал, інакше від нього буде мало користі. З'ясуйте наявність в вподобаної моделі тюнера цифрових каналів передачі сигналу. Це можуть бути порти DVI і HDMI. У тому випадку, якщо ви хочете підключити до одного тюнера кілька телевізорів , таких каналів повинно бути декілька. Придбайте обрану модель.
2
Встановіть ТВ-тюнер в потрібному місці. Краще розмістити обладнання якнайближче до телевізора. Придбайте кабель передачі відеосигналу. Не використовуйте дешеві кабелі, тому що вони, як правило, спотворюють зображення. Не купуйте занадто довгий кабель, якщо в цьому немає крайньої необхідності. Зайва довжина кабелю негативно позначиться на якості кінцевого зображення.
3
Намагайтеся не використовувати перехідники або з'єднання проводів. З'єднайте ідентичні канали телевізора і ТВ-тюнера, наприклад DVI-DVI або HDMI-HDMI. Не об'єднуйте з'єднання DVI-HDMI, якщо є можливість вчинити інакше. Підключіть до спеціального гнізда ТВ-тюнера кабель супутникового ТБ або інший антени. З'єднайте вибрані порти телевізора і тюнера. Включіть обидва пристрої.
4
Спочатку телевізор видає сигнал, що приймається за антенного гнізда. Відкрийте настройки вашого ТВ і виберіть основним джерелом сигналу той порт, через який ви здійснили з'єднання. Використовуйте пульт дистанційного керування ТВ-тюнера, щоб налаштувати цей пристрій.
5
Пам'ятайте про те, що при такому варіанті підключення, всі маніпуляції з налаштування якості зображення, вибору переглядаються каналів і т.д. необхідно виконувати саме з ТВ- тюнером. Телевізор просто видає зображення, яке передається іншим пристроєм. В налаштуваннях телевізора поміняйте тільки яскравість і контрастність зображення.