Як намалювати рівні стрілки. товсті стрілки Як малювати.

Очі - це не тільки дзеркало душі, але і основна зброя жінки в боротьбі за чоловічу увагу. Часто для того, щоб зробити їх більш виразними, використовуються стрілки. Залежно від кольору і форми очей стрілки можуть бути товстими і тонкими, чорними і різнокольоровими. Однак головне завдання в нанесенні подібного макіяжу полягає в тому, щоб намалювати рівні стрілки.
Вам знадобиться
  • Отже, для того, щоб зробити макіяж в дусі Клеопатри, вам знадобиться добре заточений олівець для очей. Найчастіше для малювання стрілок використовують напівм'які олівці. М'які будуть занадто розмазуються, а тверді можуть подряпати повіку. Крім цього, під рукою повинні бути тіні тілесного і темного кольору, ватні палички, а також туш для вій.
  • Накладати макіяж треба в добре освітленому місці.
Інструкція
1
Спочатку слід нанести на рухому повіку трохи тіней тілесного кольору. Це робиться для того, щоб олівець не розмазався і не потік.
2
Потім приступаємо до малювання самої стрілки. Для цього варто зафіксувати руку, наприклад, можна спертися ліктем на стол.Еще одна важлива умова, це нанесення стрілок на напіввідкрите повіку. Це потрібно для того, щоб відразу побачити всі нерівності макіяжа.Рісовать стрілку слід ближче до війкового краю, це допоможе візуально зробити вії густіше. Спочатку потрібно провести тонку лінію, а потім у міру потреби зробити її толще.Существует кілька способів нанесення стрілок. Деякі вважають за краще починати промальовування з середини століття, інші рухаються від внутрішнього краю ока в зовнішньому.
3
Завершальним штрихом необхідно обов'язково підняти кінчик стрілки вгору. Інакше очі можуть набути вигляду сумних і опущенних.Еслі стрілки, на вашу думку, виглядають нерівними, то це можна виправити за допомогою темних тіней для повік і тонкої кісточкі.Обязательное умова при нанесенні стрілок - це темні довгі вії, придбати які допоможе туш. В іншому випадку макіяж може здатися незавершеним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3ixxIC8VWzs
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що потрібно дотримуватися пропорційність між розміром очей і товщиною стрілки. Великі очі витрішкуваті виглядатимуть комічно, якщо підвести їх тонкої стрілкою і навпаки. Дівчатам з маленькими очима слід уникати темних стрілок. Одним з виходів у цьому випадку може стати золотиста або срібна підводка, що дозволяє підкреслити і візуально збільшити очей.
Корисна порада
Перевагу в нанесенні стрілок найчастіше віддається олівцю для очей. Однак якщо макіяж не вимагає яскравих стрілок, то намалювати їх можна за допомогою тіней для повік. Максимально чорні і графічно окреслені стрілки робляться за допомогою рідкої підводки. В цьому випадку слід пам'ятати, що будь-яку похибку тут дуже складно виправити, тому потрібно прагнути нанести їх максимально рівно з першого разу.
Трохи подовжений кінчик підводки очей може творити справжні чудеса: ваш погляд виглядатиме заворожуюче і привабливо. Такий макіяж додає погляду загадки і якоїсь лукавості, однак такого ефекту можна досягти тільки акуратно виконавши цей трюк! Отже, як зробити на очах рівні стрілки ?
Інструкція
1
Почніть з прдготовкі шкіри до підводці. Для цього вам варто відмовитися від жирних і поживних кремів для повік, а легкий зволожуючий гель, основу або тональний крем трохи припудрити розсипчастою пудрою. Однак і тут варто не переборщити - інакше не уникнути ефекту іспачканності. Тому пудру слід добре розтушувати чистої пухнастою кистю.
2
Стрілки варто малювати до нанесення туші, так як добре прокрашенние вії "в футлярі" з неї можуть завадити рівному нанесенню підводки.
3
Дуже важливо правильно вибрати олівець або рідку підводку-лайнер. У першому випадку ви також можете домогтися рівної і яскравою лінії, однак лише в тому випадку, якщо виберете якісний олівець. При купівлі проведіть кілька ліній тестером: олівець не повинен ламатися, кришитися. Потім постарайтеся розтушувати лінію, вона не повинна змазуватися і розтікатися - м'які олівці прекрасно підійдуть для ефекту смоки-айз, але для створення ідеальних стрілок все-таки краще вибирати досить жорсткий.
4
Що стосується рідких підводок, то тут багато залежить від пензлика-аплікатора: новачкам варто віддати переваги досить пружним пензликам із пластику, так як використання звичайних "пухнастих" аплікаторів вимагає певної вправності і досвіду. Само засіб не повинен розтікатися по ледь помітним зморщечкам на шкірі.
5
Отже, тепер приступимо безпосередньо до підводці. Лінію варто малювати якомога більш близько до лінії вій, злегка потовщуючи її в середині і роблячи зовсім тонкої ближче в кінця, де і буде красуватися трохи подовжений і як би спрямований вгору "хвостик". Щоб лінія вийшла чіткою і рівною, шкіру слід зовсім злегка натягнути.