Як прошити Nokia 8800 arte. програма відновлення смс на телефоні nokia 8800.

Для прошивки мобільних телефонів фірми Nokia можна використовувати кілька програм. Якщо ви раніше не виконували цей процес, то краще використовувати утиліту Nokia Software Updater.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Nokia Software Updater.
Інструкція
1
Плюс в тому, що оновлення програмного забезпечення з використанням утиліти Nokia Software Updater - це офіційно законна операція. У разі збою в роботі телефону після перепрошивки ви можете претендувати на його безкоштовне гарантійне обслуговування. Скачайте і встановіть цю утиліту. Підготуйте телефон до процесу прошивки.
2
Повністю зарядіть мобільний телефон. Придбайте нову SIM-карту або встановіть ту сімку, на яку вам точно не зателефонують. Процес прошивки телефонів Nokia програмою NSU здійснюється з увімкненим мобільним апаратом. Вимкніть запит PIN-коду при увімкненні. Це позбавить вас від зайвих складнощів.
3
Скачайте офіційну прошивку, яка підходить для вашого мобільного телефону. Найімовірніше, скачаний архів міститиме єдиний файл .eхе. Запустіть його і вкажіть порожню папку для збереження витягнутих файлів. В даному випадку краще використовувати назву «Нова папка» і помістити її на робочому столі. Саме там утиліта буде шукати необхідні файли прошивки.
4
Підключіть до телефону зарядний пристрій і USB-кабель. З'єднайте його з комп'ютером і виберіть режим роботи PC Suite. Ні в якому разі не вибирайте режим «USB-накопичувач». Увімкніть програму NSU і натисніть кнопку «Пуск». Через деякий час з'явиться нове вікно. Натисніть в ньому кнопку «Далі». Прийміть ліцензійну угоду і ще кілька разів натисніть кнопку «Далі».
5
Після визначення мобільного телефону програмою з'явиться нове вікно. Натисніть кнопку «Оновити» і дочекайтеся завершення процесу зміни програмного забезпечення. Телефон буде кілька разів перезавантажений. Іноді з'являтиметься повідомлення про те, що мобільник відключений від ПК. Не намагайтеся самостійно переподключить його. Це всього лише один з етапів прошивки. Після завершення оновлення ПЗ виконайте безпечне вилучення телефону і перезавантажте його.
Для прошивки телефону Carbon Arte найкраще звернутися в спеціальний сервісний центр, де заміну програми справлять дуже швидко і з гарантією. Якщо ви вирішили зробити це самостійно, то гарантія в даному випадку пропадає.
Вам знадобиться
  • - програма для перепрошивки телефонів;
  • - прошивальний кабель.
Інструкція
1
Скачайте програму прошивки для вашого мобільного пристрою, попередньо ознайомившись з відгуками на кожну з них тих користувачів, які вже встановили програму в свій телефон. Зверніть увагу, що вам підійде далеко не будь-яка прошивка. Ви можете ознайомитися з вибором на наступних сайтах: http://allnokia.ru/firmware/, http://nokievski.moy.su/load/proshivki/skachat_download_proshivku_dlja_nokia_8800_arte/2-1-0-29, http://radio. aplus.by/swf/flash/nokia-8800-arte-proshivka.html, а також виконавши відповідний запит в пошуковику вашого браузера на відповідну тему.
2
Придбайте спеціальний прошивальний кабель, відповідний до вашої моделі мобільного телефону, ви можете купити його в магазинах продажу стільникових телефонів і комплектуючих до них, в точках продажу комп'ютерної та радіотехніки або замовити в інтернет-магазині.
3
Ні в якому разі не купуйте прошивальні кабелі на ринку, якщо не хочете зіпсувати ваш телефон. Зверніть увагу, що кабелі також можна придбати в місцях продажу побутової техніки, також в деяких випадках можливий попереднє замовлення.
4
Відкрийте інструкцію з перепрошивки, яка зазвичай знаходиться в архіві програми. Уважно слідуючи вказівкам в ній, виконайте необхідні дії. Тут послідовність може варіюватися залежно від того, яку прошивку ви обрали.
5
Якщо ви проробляє дану операцію вперше, найкраще попросите людини, знайомого з перепрошивкой мобільних пристроїв, допомогти вам, оскільки даний процес має ряд особливостей і вимагає від вас наявності певних знань і навичок, в тому числі і практичних. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете зробити це самостійно, не ризикуйте і віднесіть телефон в сервісний центр.
Корисна порада
Перед перепрошивкой подивіться процес на ютубі, щоб мати мінімальне уявлення про процес.