Як відрізнити справжні камені від підробок. Як його опредилить справжній від справжнього.

Кожна модниця, безсумнівно, любить надягати ювелірні прикраси з дорогоцінними й напівкоштовними каменями. Але, на сьогоднішній день, число шахраїв, які видають підробку за натуральний камінь, значно збільшилася. Якщо ви хочете убезпечити себе від підробок , варто знати кілька простих правил, які зможуть вам допомогти розпізнати натуральний камінь.
Інструкція
1
Аквамарин, за своїм кольором, схожий з топазом. Але у топазу немає характерних включень, які нагадують білого кольору хризантему. Аквамарин часто імітують звичайним склом або найменш цінними каменями: штучним кварцом або синтетичної шпінелью. Аквамарин можна відрізнити від підробки простим способом, якщо його повертати під різні кути, він змінюватиме свою колірну гамму, чого не можна сказати про імітацію. Все підробки на дотик здаються більш теплими, ніж справжній камінь. Візьміть пінцетом аквамарин і доторкніться його кінчиком язика - він повинен бути холодним.
2
Смарагди все частіше піддаються облагороджування, так як ціна цього каменю безпосередньо залежить від відтінку і насиченості кольору. Штучне облагороджування значно знижує цінність каменю. Смарагди випускаються цілим рядом фірм, методи виробництва смарагдів все більше вдосконалюються, і відрізнити синтетичний камінь від природного, практично неможливо. Але існує одна характерна ознака, який допоможе побачити ознака синтетичного каменю - перекручені вуалі.
3
Натуральний і якісний рубін за своєю вартістю може бути рівнозначною ціною алмазу. Справжній камінь не позбавлений мікроскопічних включень і дефектів. Рубін здатний подряпати інший мінерал, який навіть перевищує його по твердості. Невеликі камені, інструктувати в срібні та золоті прикраси, швидше за все справжні . Так як маленькі камені мають вельми невисоку ціну, тому немає сенсу їх підробляти. Але існує кілька народних способів, завдяки яким ви визначите натуральний рубін: якщо помістити мінерал в скляну ємність - з неї буде виходити червоний колір; якщо покласти мінерал в стакан з молоком - воно стане злегка рожевим; якщо подивитися мінерал під одним кутом - він блідий, з іншого кутка - темно-червоний.
4
Торкаючись до натуральному топазу, ви відчуєте його гладку і прохолодну поверхню. Якщо потерти камінь вовняним матеріалом - він буде притягувати до себе дрібні частинки паперу. Якщо опустити його на дно ємності з йодистим метиленом - він опуститься на дно, підробка залишиться плавати на поверхні.
5
Янтар досить часто зустрічається в ювелірних прикрасах. Його підробляють пластмасою і менш якісними мінералами. Якщо піднести сірник до янтарю - від нього піде характерний запах смоли, а від пластмасової підробки запахне пластиком. Природний камінь наелектризується від тертя вовняною тканиною, якщо ж електризації немає - перед вами підробка. Покладіть 10 чайних ложок солі на склянку води і ретельно перемішайте, натуральний бурштин залишиться плавати на поверхні, а імітації підуть на дно. Не забудьте після цього випробування ретельно промити камінь водою, інакше може утворитися соляна кірка.