Як відрізнити туалетну воду.

Парфуми має однаковий якісний склад - спирт, вода і парфумерна композиція, яка містить концентрат і суміш запашних речовин. Різниця між різними видами парфумерії полягає в пропорціях складових даної суміші. У порядку зменшення вмісту парфумерної композиції розрізняють духи, парфумерну воду, туалетну воду, одеколон і освіжаючу воду. Найбільш насиченим і стійким ароматом характеризуються духи, освіжаюча вода містить найменше запашних речовин, тому її запах найбільш легкий і недовговічний.
Інструкція
1
Щоб відрізнити парфумерну продукцію, необхідно перевірити маркування на упаковці. До вищої категорії парфумерії, яка містить 20-30% парфумерної композиції і 90% -ний спирт, відносяться духи. На упаковці духів має бути маркування Parfum або Extrait. Наступною за змістом запашних речовин є парфумована вода, що містить 15-20% концентрату на 90% -ному спирті. Парфумована вода має маркування Eau De Parfum або Parfum De Toilette. Туалетна вода має маркування Eau De Toilette і містить 6-12% парфумерної композиції, розведеної в 85% -ному спирті. Найменша вміст запашних речовин в одеколоні (Eau De Cologne) - 3-5% в 70-80% -ному спирті, а також в освіжаючою або спортивної воді - 1-3% парфумерної композиції в 70-80% -ному спирті. Така вода має маркування Eau Fraiche або Eau De Sport.
2
Дуже важливо вміти відрізнити справжню туалетну воду від підробки. На жаль, зробити це самостійно дуже складно. Запах підробленої і справжньої туалетної води відразу після нанесення може практично не відрізнятися. Тому варто звернути особливу увагу на упаковку. Наприклад, якщо ви раніше вже купували цей парфум в надійному магазині, і коробка була упакована в целофан - виходить, відсутність його є першою ознакою підробки. При цьому плівка повинна бути прозорою, не повинна надто відставати від самої коробки, зварений шов повинен бути виконаний акуратно.
3
Також можна відрізнити підробку по низької якості поліграфії. У справжнього вироби якість поліграфії дуже високе. Зверніть увагу також на якість пластика, з якого виконаний флакон. Він повинен мати однотонну структуру. Ознаками підробленої продукції можуть стати задирки або опливи. Звичайно, офіційний виробник теж не застрахований від помилок, але в цілому зовнішній вигляд оригінальної продукції більш акуратний і естетичний.