Як включити апаратну підтримку. Як включити апаратне прискорення в биосе.

Процедура включення апаратної підтримки віртуалізації може бути розбита на два етапи: визначення можливості підтримки локальним комп'ютером і, власне, включення. Неодмінною умовою на кожному етапі є наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер засіб визначення підтримки апаратної віртуалізації (havdetectiontool.exe) з офіційного сайту Microsoft.
2
Запустіть завантажену утиліту подвійним кліком миші і виконайте рекомендації майстра.
3
Виконайте включення апаратної підтримки віртуалізації залежно від моделі комп'ютера.
4
Використовуйте функціональну клавішу F12 при включенні комп'ютера і відображенні завантажувального меню (для комп'ютерів Dell).
5
Вкажіть пункт «Налаштування BIOS» і підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter (для комп'ютерів Dell).
6
Розкрийте вузол «Підтримка віртуалізації» натисканням на значок «+» і вкажіть пункт «Віртуалізація» (для комп'ютерів Dell).
7
Застосуйте прапорець на полі «Включити технологію віртуалізації Intel" і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Застосувати» (для комп'ютерів Dell).
8
Завершіть роботу програми натисканням кнопки Exit, вимкніть живлення комп'ютера і виконайте повторне включення для застосування обраних змін (для комп'ютерів Dell).
9
Виконайте натискання функціональної клавіші Esc після включення комп'ютера і перейдіть в налаштування BIOS натисканням клавіші F10 (для комп'ютерів HP).
10
Виберіть пункт «Конфігурація системи» за допомогою клавіш зі стрілками і вкажіть пункт «Технологія віртуалізації» (для комп'ютерів HP).
11
Натисніть клавішу Enter для підтвердження свого вибору і вкажіть команду «Включено» (для комп'ютерів HP).
12
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням клавіші Enter і завершите процедуру включення підтримки натисканням клавіші F10 (для комп'ютерів HP).
13
Вкажіть пункт «Так» і виконайте натиснення клавіші Enter (для комп'ютерів HP).
14
Вимкніть живлення комп'ютера і виконайте повторне включення (для комп'ютерів HP).
Корисна порада
Комп'ютери моделей Acer, Asus і Samsung не потребують включення апаратної підтримки віртуалізації, включеної за замовчуванням.