Як розібрати спідометр ВАЗ 2106.

Класичні моделі автомобільного заводу ВАЗ досі користуються великим попитом на внутрішньому ринку. Такий феномен пояснюється низькою вартістю цих машин і простотою обслуговування. Однак класика дуже часто ламається. Наприклад, спідометр може раптово вийти з ладу. Його лагодження вимагає повного розбирання.
Вам знадобиться
  • Набір викруток, будівельний фен, бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Вивчіть керівництво по експлуатації ВАЗ 2106. У ньому зазначена схема будови приладової панелі. Встановіть автомобіль на рівну поверхню. Найкраще проводити всі процедури в гаражі. На випадок поганої погоди у вас буде дах над головою. Увімкніть гальмо стоянки, щоб зафіксувати автомобіль на одному місці. Відкрийте капот. Зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї. Так ви знеструмити бортову систему харчування і уникнете короткого замикання. Відкрийте максимально передні двері. Якщо механізм не тримає двері в такому положенні, то вставте який-небудь дерев'яний брусок між дверима і кузовом машини.
2
Вийміть прикурювач. Зніміть все накладки з панелі. Також необхідно вийняти кришку бардачка з пазів. Тепер знайдіть розташування всіх саморізів, які тримають торпеду. Вони можуть закриті заглушками. акуратно відверніть всі болти. При цьому постарайтеся запам'ятати який болт звідки був викручені. Це потрібно зробити, так як болти можуть незначно відрізнятися по довжині і діаметру. Помилкове розташування при зворотній збірці може порушити різьблення гнізд. Також панель тримають пластикові засувки. Відкрутивши всі болти, візьміть панель з боків і трохи потягніть спочатку в одну сторону, а потім в іншу. Вона зніметься з засувок.
3
Підтягніть на п'ять сантиметрів торпеду на себе. З тильного боку ви побачите зв'язки проводів. Від'єднайте клеми, попередньо промаркований їх. Тепер ніщо не тримає торпеду. Вийміть її з салону через праву пасажирські двері. переверніть лицьовою частиною вниз. Ви побачите корпуси приладів, які прикріплені за допомогою болтів. Відкрутіть болти. Вийміть колбу спідометр а з роз'єму, попередньо знявши облицювальні кільце спереду. Будівельним феном акуратно нагрійте краю скла. Герметик розплавиться, і ви зможете зняти скло. Виконуйте цю операцію в рукавичках. Зі скла і пластикового корпусу потрібно акуратно видалити залишки старого герметика. Пластикової вилочкою акуратно зніміть стрілку. Далі відкрутите маленькі болти і розберіть корпус.