Як плести квіточку з бісеру.

З бісеру можна виготовити найрізноманітніші прикраси: намиста, брошки, кольє, сережки, браслети. Проте з цих красивих бусинок можна сплести і безліч цікавих виробів, які стануть чудовою прикрасою вашого будинку або оригінальним подарунком для близьких вам людей.
Вам знадобиться
  • - бісер;
  • - тонка дріт;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Для серцевини квітки відріжте шматок дроту завдовжки 30 см. Нанизати три бісеринки. Вирівняйте кінці дроту і Протягніть обидва кінці через ще три намистини паралельно першому ряду.
2
Тепер приступайте до створення пелюсток. На один з кінців нанизати необхідну кількість бусинок (чим їх більше, тим довше вийде пелюстка). Далі простягніть дріт через першу бісеринку. Просмикніть дріт через наступну намистину серцевини і повторіть цей крок ще раз. Зробіть три пелюстки на одному кінці дроту і аналогічним способом - на іншому. Дріт натягайте якнайсильніше.
3
Щоб серцевина здавалася об'ємніше, прикріпіть зверху більш велику намистинку, простягнувши обидва кінці дроту через неї.
4
Для стеблинки відріжте два шматки дроту потрібної довжини. Нанизати декілька бісеринок зеленого кольору. Потім один дріт відокремте і надіньте на неї намистинки, складіть навпіл і протягніть дріт через першу бісеринку. Таким чином, у вас вийшов листочок. Потім нанизати ще дві або три на два шматочки дроту і зробіть з протилежного боку ще один листок аналогічним способом. Далі продовжуйте нанизувати намистинки на дві дроту до бажаної довжини стебла.
5
Простягніть кінці дроту на стеблі через намистину серцевини і закрутіть її, відріжте все зайве. Ваш квіточку готовий.
6
Якщо зробити декілька простих квіточок різної величини, покласти їх один на одного, закріпивши дротом посередині, то вийде об'ємний квітка, наприклад хризантема або жоржин. А з декількох квітів складіть міні-букет.
7
Для плетіння складнішого, а, отже, і більш ефектного квітки вам знадобиться трохи більшу кількість бусинок. Відріжте шматок дроту близько півметра завдовжки. Нанизати одну намистину і закріпіть її посередині. Для наступного ряду - дві, а дріт простягніть через бісеринку попереднього ряду. Далі нанизати три намистинки на інший кінець дроту і протягніть дріт через попередній ряд.
8
Продовжуйте плести, додаючи по одній бісеринці в кожному ряду. Після того як ви наніжете до бажаної ширини пелюстки, плетіть, збавляючи по одній бусинці в кожному ряду. Закінчите деталь однієї бісеринкою і закрутіть залишилися кінці дроту. Зробіть декілька таких пелюсток.
9
Візьміть більш велику намистину, надіньте на дріт і закрутіть її. Складіть все пелюстки навколо серцевини і закріпіть.