Як повісити плазму на стіну.

В даний час великою популярністю користуються плазмові і рідкокристалічні ТБ-панелі. У приміщенні їх можна кріпити прямо на стіну . Плоский телевізор прикрашатиме стіну .
Інструкція
1
Для початку визначтеся з місцем розташування телевізора. Вкрай не рекомендується вішати його в замкнутому просторі. Повинна відбуватися циркуляція повітря через вентиляційні отвори телевізора. Також не підходять для установки тісні ніші. Справа в тому, що плата може швидко вийти з ладу через постійне перегрівання. Врахуйте, плазмові панелі виділяють велику кількість тепла.
2
При кріпленні ЖК телевізора на стіну врахуйте, зверху і знизу від панелі повинно залишатися хоча б по 20 см вільного простору. Також залиште зазори і з боків ТВ-панелі. У кожному разі для початку ознайомтеся з керівництвом по експлуатації, яке йде в комплекті. Якщо вам необхідно встановити телевізор в тісну нішу, то купіть для цієї мети вбудовувану LCD-панель.
3
Особливу увагу приділіть якості самої стіни. Тонкі гіпсокартонні стіни не здатні витримати великої ваги. На такі стіни вкрай не рекомендується вішати телевізори вагою більше 35 кг.
4
Встановити панель на стіну можна за допомогою кронштейнів. Кріпляться ж вони спеціальними дюбелями. Якщо телевізор має велику вагу, то ще раз задумайтеся про доцільність його настінного монтажу. Якщо ж рішення ви все-таки прийняли, то заздалегідь зміцните стіну товстим фанерним листом. Також ви можете зробити своїми руками невеликої гіпсокартонний виступ. На його виробництво не піде багато часу. До того ж вам не потрібно буде ламати наявні стіни.
5
При монтажі телевізора на стіну необхідно використовувати шарнірні кронштейни. Купити їх можна в тих же магазинах, де продаються ТВ-панелі. Варто заздалегідь подбати про придбання даного механізму.
6
Кронштейни зустрічаються різні. Вони розрізняються за типом установлюваних на них телевізорів і по вазі обладнання. Для важкого телевізора буде потрібно більш потужний кронштейн.