Як підвищити продажу послуг.

Постачальники послуг завжди зацікавлені в залученні якомога більшої кількості клієнтів. Як здійснити це завдання, які прийоми використовувати для збільшення споживчого попиту?
Інструкція
1
Створюйте активну рекламу своїх послуг . Наприклад, ваша задача: залучити клієнта в недавно відкрився приватний стоматологічний кабінет. Створіть рекламні оголошення для розміщення їх в газетах, та інших засобах масової інформаціі.Сделайте акцент на тих послуг ах в рекламному оголошенні, які унікальні саме для вашої клініки або мало поширені в інших лікувальних установах (наприклад, ви можете вказати, що використовуєте якийсь особливий, дуже надійний пломбувальний матеріал).
2
Рекламуйте свої послуг і сучасними дієвими способами. Це може бути рухома реклама (на автобусах і машинах), різні рекламні щити і розтяжки, рекламні світлові короби, які добре видно в нічний час і т.п. Встановлюйте їх в місцях найбільшого скупчення людей: біля ринків, вокзалів, центральних площ міста. Використовуйте яскравий і оригінальний дизайн оформлення рекламних засобів.
3
Проводите різні промо-акції, влаштовуйте сезонні рас продажу і різноманітні знижки на певні групи товарів або окремим категоріям громадян. Повідомляйте заздалегідь про їх проведення через засоби масової інформації.
4
Зробіть інтернет-сайт вашої компанії з докладним описом тих послуг , які ви надаєте. Залиште свої контактні дані. Залучіть до написання рекламного тексту досвідчених seo-копірайтерів, що допоможе зробити ваші сторінки часто відвідуваними.
5
Залишайте рекламні листівки чи візитки вашої фірми в різних магазинах та установах міста. Можна домовитися з продавцями магазину, щоб вони використовували певні «мовні приманки», що сприяють залученню клієнтів у ваш бізнес. Приміром, якщо ваша фірма займається пошиттям і ремонтом одягу, зверніться до продавців магазинів, що займаються продажем тканин і фурнітури для шиття і т.п. Направляючи клієнтів до вас, вони також можуть вручати покупцю візитну картку вашої фірми.