Як пофарбувати кінчики волосся. Пофарбовані кінчики волосся.

Сьогодні дуже популярна і модна методика фарбування волосся балаяж - фарбування кінчиків волосся в колір, що істотно відрізняється від основного кольору волосся. За допомогою цієї техніки фарбування волосся можна підкреслити стиль та індивідуальність кожної жінки.
Вам знадобиться
  • - фольга;
  • - барвник;
  • - пензлик для нанесення барвника;
  • - гумові або целофанові рукавички;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Для фарбування кінчиків короткого волосся зробіть начісування, щоб вони стирчали вгору. Нанесіть на фольгу барвник потрібного кольору. Переверніть фольгу барвником вниз і проведіть нею по кінчиках волосся.
2
Для фарбування кінчиків волосся на напівдовгого і подовжених стрижках розділіть волосся на невеликі квадратики і зберіть їх в хвостики. Підстава хвостиків загорніть у фольгу, а на кінчики нанесіть необхідний барвник.
3
Якщо волосся довге або у вас стрижка з чіткими контурами, «окантовку» робіть за допомогою пензлика. Під кінчики волосся, які плануєте забарвити, підкладіть фольгу і нанесіть пензликом потрібний колір фарби.
4
Офарбивши коріння і кінчики волосся в різні відтінки, ви отримаєте гарний переливається ефект, який особливо помітний на довгому волоссі. Для досягнення такого ефекту використовуйте наступні поєднання відтінків: для коренів - Сандрі, а для кінчиків - перловий (літній цветотип), для коренів - баклажан, а для кінчиків - бургундський (зимовий цветотип), темно-каштановий і бронзовий (осінній цветотип), бронзовий і бурштиновий (весняний цветотип). Нанесіть фарбу потрібного відтінку на кінчики волосся за методом поділу волосся на квадрати. Після отримання необхідного кольору змийте фарбу і пофарбуйте коріння волосся традиційним способом.
5
Нанесіть фарбу на корені волосся так, щоб вона межувала з уже забарвленими кінчиками волосся. Це дасть можливість отримати плавний перехід від одного відтінку до іншого. Через 15 хвилин розчешіть волосся, розтягуючи барвник на пофарбовані кінчики волосся. Перехід робіть з середини пасма, на початку або в кінці. Щоб перехід був особливо плавним, зробіть кордону переходу в різних місцях пасом. Витримайте фарбу на волоссі 20 хвилин, після чого змийте її великою кількістю води. Нанесіть на фарбоване волосся бальзам, який закріпить колір і додасть їм здоровий вигляд.