Як скласти резюме підприємства. резюме підприємства фірми.

Резюме підприємства - своєрідна візитна картка фірми, що розповідає про досягнення і специфіці діяльності компанії. Резюме повинно містити в собі найменування компанії, суть її роботи , стан на ринку, перспективи розвитку і т. д.
Вам знадобиться
  • - дані про компанію;
  • - план резюме;
  • - папір А-4;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Розкрийте всі аспекти діяльності підприємства і акуратно оформите. Додайте його на 4-5 сторінках. Використовуйте резюме компанії, як менеджер, для залучення потенційних покупців, додаткових інвестицій для реалізації того чи іншого проекту, для промоакцій, і т. П.
2
У будь-якому випадку, незалежно від мети резюме, писати його навмання не варто. Спочатку отримаєте від керівника компанії вичерпну інформацію про діяльність фірми: її основні напрямки, пропоновані послуги і товари, коротку історію, географію продажів, ринкову позицію, кваліфікацію фахівців, нагороди та сертифікати і т. Д.
3
Тільки після цього можна приступите до структурування та складання резюме підприємства. Оформіть резюме можна в звичайній вордівських програмі, скориставшись готовими шаблонами підготовки резюме або презентацій.
4
Спочатку коротко опишіть компанію, це займе два-три абзаци. Тут згадайте про розвиток фірми, її успіхи і досягнення. Далі напишіть про стан підприємства на даний момент, дайте загальну характеристику ринку даних послуг, вкажіть цільову аудиторію проекту, відмінні риси компанії, конкурентне середовище, кількісні показники фінансового та виробничого успіху.
5
Не забудьте згадати про керівника підприємства та видатних працівниках. При підготовці резюме не шкодуйте гарних слів, але намагайтеся підкріплювати їх конкретними цифрами і прикладами. Пам'ятайте, від виробленого враження залежить успіх залучення клієнтів і ділових партнерів.
6
Наступну сторінку присвятіть перспективам розвитку фірми. Як правило, резюме підприємства готують для залучення інвестицій для реалізації якогось проекту. У такому випадку, після розповіді про компанію напишіть фінансову складову проекту: загальну характеристику і короткий план проекту.
7
Нижче розпишіть для потенційного інвестора фінансові потреби, необхідні для втілення вашого проекту і розрахунок терміну окупності. На останній сторінці розмістіть банківські реквізити підприємства, його адреси, сайти, телефони.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jPAiNo50oh0