Як мити посуд у посудомийній машині.

На сучасній кухні з кожним днем можна зустріти все більше техніки, яка допомагає заощадити час господині. До таких приладів відноситься і посудомийна машина. Однак потрібно знати деякі аспекти, щоб заощадити споживання води та електроенергії, а посуд відмилася добре.
Вам знадобиться
  • - Засіб для миття і ополіскування
Інструкція
1
Усунете залишки їжі з посуду перед тим, як поміщати її в посудомийну машину. Це необхідно для того, щоб промити посуд більш якісно. Звичайно, нічого страшного не трапиться, якщо ви забудете про цю процедуру. Однак у такому випадку жирні тарілки можуть бути вимиті недостатньо добре.
2
Обполощіть посуд . Коли забруднення занадто сильні, можете обполоснути тарілки і сковорідки під струменем води. Якщо ваша машинка працює в автоматичному, а не в економному режимі і ви не бажаєте витрачати час на ополіскування, просто додайте трохи більше миючого і обполіскуючого кошти.
3
Додайте тарілки, сковорідки і каструлі в посудомийній машині. Починати слід з великих тарілок. Розставте їх ближче до країв сітки, так вони займуть менше місця. Тарілки поменше помістіть в центр. Якщо вам необхідно помити сковорідку, то розташуйте її таким чином, щоб ручка спиралася на тарілку і не заважала роботі посудомийної машини. Якщо забруднення занадто сильні, можете розмістити посуд не в кожному відділенні, а через одне. Це дозволить промити її більш ретельно.
4
Візьміть склянки, чашки і чарки. Розміщувати їх слід дном вгору. Справа в тому, що струмені води, що подаються посудомийній машиною, спрямовані знизу. Тому таке розміщення допоможе уникнути потрапляння брудної води в стакани.
5
Столові прибори розставте в спеціальному відсіку. Якщо такого немає, покладіть їх ближче до центру посудомийної машини, щоб випадково не поранитися ними, коли потрібно буде витягувати посуд .
6
Засипте необхідну кількість засобу для миття та ополіскування в контейнер і закрийте його кришку. Якщо вона буде закрита нещільно, то ви витратите засіб даремно, а чистого посуду не побачите.
7
Переконайтеся в тому, що руху сітки при закриванні машини нічого не заважає. Виберіть потрібний режим і натисніть кнопку старту.