Як накрутити локони.

Кучеряве і хвилясте волосся завжди виглядали дуже красиво, роблячи жінку загадковою і романтичною. Якщо природа не обдарувала вас таким багатством, не впадайте у відчай. Є кілька способів зробити красиві локони в домашніх умовах, перетворивши пряме волосся в розкішні кучеряві.

Вам знадобиться

- бігуді; - фен і гребінець-брашінг; - плойка.

Інструкція
1
Помийте голову, нанесіть на вологе волосся пінку або мус для локонів і почекайте, поки вони висохнуть. Після цього, відокремлюючи прядки волосся середніх розмірів, закручуйте їх в тугі джгутики, кожен з яких закріплюйте невидимками. Просушіть вийшли "калачики" феном, і як тільки вони охолонуть, розпустіть волосся. Розділіть пасма і сформуйте потрібні вам локони.
2
Використання бігудей

На злегка висушені волосся нанесіть пінку, і пасмо за пасмом накручуйте їх вертикально на бігуді. Після того як волосся підсохнуть, зніміть кожен локон з бігуді, злегка збризніть їх лаком, щоб вони виглядали природно.

3
Використання фену і гребінця-брашінг

Покрийте волосся мусом для укладки, підніміть їх біля коріння і лише після цього приступайте до створення локонів. Накручуйте кожне пасмо на гребінець від кінчиків до коренів, у напрямку від особи, просушіть їх гарячим струменем повітря. Отримані локони закріпіть лаком.

4
Використання плойки

За допомогою гребінця відокремте невеликі пасма, розчешіть їх і починайте накручувати на плойку від особи, рухаючись до потилиці. Пам'ятайте, що чим тонше пасмо - тим краще завиток. Тримайте плойку на волоссі 10 секунд, після чого акуратно вийміть і дайте пасма охолонути. Завивка локонів з усіх боків голови займе приблизно 20-30 хвилин.

Зверніть увагу

Звичайні бігуді потрібно накручувати на вологе волосся, а термобігуді - тільки на сухі. Не рекомендується часто використовувати фен, термобігуді, плойки і інші пристосування, що вважаються гарячими способами завивки.

Корисні поради

Якщо втерти в кінчики волосся трохи воску, то локони збережуться протягом 3-х днів. Щоб отримати добре завиті локони, краще використовувати тонкі бігуді. Волосся будуть пишними і хвилястими, якщо розчесати їх гребінцем з рідкими зубцями.