Що таке локальна мережа.

Локальна мережа - це один з різновидів комп'ютерних мереж, обмежена певної територіальної зоною. Зазвичай під локальною мережа ю розуміють сукупність пристроїв, що знаходяться в певних межах (будівля, кімната і т.д.).
Інструкція
1
Існують локальні обчислювальні мережі, які поширені на кілометрові площі. Незважаючи на широкий діапазон покриття, вони також належать до локальних завдяки певною схемою їх побудови. Більшість локальних мереж побудовано з використанням технологій Wi-Fi і Ethernet. Використовувати оптоволоконні кабелі в межах локальної мережі недоцільно, тому що звичайна вита пара надає вельми вражаючу швидкість передачі даних на невеликих відстанях.
2
Для створення сучасних локальних мереж використовується саме різне обладнання: мережеві концентратори, комутатори, маршрутизатори, бездротові точки доступу і так далі. Зазвичай класифікація типів локальних мереж здійснюється за способом їх адміністрування. Вибір типу мережі залежить від того, яким чином вона управляється і яка схема використовувалася для її побудови.
3
Якщо в локальній мережі використовується маршрутизація, то її рівень, як правило, дуже примітивний. Це обумовлено тим, що приватні локальні мережі здебільшого складаються з невеликої кількості комп'ютерів. Людина, яка контролює роботу локальної мережі і виправляє в ній помилки, називається мережевий адміністратор.
4
Зазвичай в межах локальної мережі використовуються певні діапазони IP-адрес. Внутрішні адреси використовуються для зв'язку комп'ютерів між собою в межах єдиної локальної мережі. Вони недоступні для підключення з зовнішніх комп'ютерів. Для запобігання виникненню конфліктів IP-адрес використовується протокол DHCP. Він дозволяє пристрою, що зв'язує декілька комп'ютерів в локальну мережа , видавати кожному ПК унікальний IP-адресу.
5
Для з'єднання між собою комп'ютерів, що відносяться до різних локальних мереж, використовується протокол VPN. Зазвичай даний канал з'єднує між собою два прикордонних маршрутизатора кожної мережі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-sRdybh4Kgs