Як привітати хресних з Різдвом.

Згідно з церковними правилами хресні батьки мають такий же статус і права, як і ті, які дали вам життя. Тому про їх існування не можна забувати навіть в тому випадку, якщо ви довгий час не спілкувалися. Напередодні Нового року і Різдва варто зробити їм приємно і привітати з наступаючими святами. Ймовірно, це стане поштовхом для нового витка в стосунках і відродженні старих зв'язків. Ну, а якщо ви не втрачали з ними нитки спілкування, то тим більше варто їх привітати.
Інструкція
1
Якщо ви живете далеко від своїх хресних батьків і не можете особисто привітати з Різдвом, то самий простий і швидкий спосіб - відправити їм коротке повідомлення за допомогою мобільного телефону . В інтернеті можна знайти безліч веселих і зворушливих текстів, які підійдуть для всіх, незалежно від статі і віку. Немає можливості підглянути в інтернеті - не біда, на допомогу вам прийдуть друковані видання, невеликі буклети та книжки. В газетах і журналах сьогодні так само можна зустріти підбірку смс-поздоровлень на всі випадки життя. Правда з усього, що тут було приведено як приклад, найкраще привітання - те, яке йде від серця і написано своїми словами.
2
Популярний нині спосіб відео-привітань. Причому не обов'язково мати відеокамеру, для цього цілком згодиться мобільний телефон або фотоапарат з функцією відео. Щоб відправити таке незвичайне побажання вам не будуть потрібні послуги звичайної пошти, з майже миттєвою швидкістю поздоровлення може доставити електронна пошта. На додачу до відео ви можете написати ще й лист, повний теплих слів і побажань до Різдва, відправити фотографії.
3
Ще поки популярні старі способи відправки поздоровлень - листівки і листи, які доставляє поштова служба. Не встигли відправити заздалегідь, можна скористатися телеграфної службою і послати телеграму. В такому випадку ваші хресні отримають привітання у цей же день, якщо відправляти вітальну листівку вранці.
4
Здивувати свою хресну маму можна, замовивши їй букет квітів з доставкою додому. Багато квіткові салони пропонують доповнити букет кошиком з невеликими подарунками - листівкою, м'якою іграшкою, коробкою цукерок, шоколадом або пляшкою вина, шампанського.
5
Найкращий спосіб приділити увагу і зробити приємне - особисто донести своє привітання до хресних , тобто прийти до них в гості. Слова, які ви скажете в цей момент, будуть дорожче тих, що вони прочитають в листівці, тому як будуть виходити від душі і чистого серця.
Хрещення - одне з найважливіших церковних таїнств, що накладають відбиток на все життя. І до участі в ньому допускаються тільки найближчі для сім'ї люди. Тому на хресних батьків покладається відповідальність за духовність їх хрещеника, його подальше життя з вірою в душі. Невипадково хресні батьки стають практично рідними людьми, і з найголовнішим християнським святом - Різдвом - їх хочеться привітати по-особливому.
Інструкція
1
Якщо ви живете разом з хрещеними батьками в одному місті, відвідайте разом вечірню службу в церкві. Можливість доторкнутися до чогось світлого в Різдвяну ніч, першими привітати один одного з цим світлим святом зблизить вас ще більше, поселить в душі радість і щастя.
2
Якщо з якихось причин не виходить піти до церкви, ви можете просто відзначити це свято разом. А символом нехай стане різдвяна зірка, яку ви разом закріпіть на верхівці святкової ялини. Серед інших традицій - запалювання свічок на різдвяному вінку. Навіть якщо ви не дотримувалися традицію повністю (за 4 тижні до свята по неділях запалюють по одній свічці на вінку), можете разом запалити всі 4 свічки, поклавши вінок в центрі різдвяного столу. Якщо у вас немає вінка, не турбуйтеся, просто подаруйте хрещеним красиві свічки, і нехай вони висвітлюють ваш святкову вечерю.
3
Влаштуйте невелике сімейне різдвяне привітання: коротко розкажіть про саме свято і його традиціях. Якщо в сім'ї є діти, вони можуть прочитати вірші або заспівати різдвяні пісні. Якщо ви відзначаєте свято у великому родинному колі, влаштуйте різдвяні ворожіння з побажаннями, запеченими в пиріжках або в печиво. Це повеселить всіх і подарує гарний настрій. І не забудьте подякувати своїм і хресних за те, що всі ці роки вони поруч з вами, люблять вас і підтримують.
4
Якщо ви з хресними живете в різних містах і не маєте можливості побачитися, відправте святкову посилку з подарунками: традиційними солодощами, різдвяною листівкою і теплими словами в листі. Прикладіть свої фотографії, адже їм цікаво подивитися, як ви зараз виглядаєте, наскільки змінилися і подорослішали. Обов'язково зателефонуйте в цей день вашим хрещеним і скажіть найтепліші побажання.
5
Крім традиційних солодощів ви можете піднести й інші подарунки, що символізують вашу любов і вдячність хрещеним: теплі рукавиці з красивим візерунком, шаль, набір рушників або скатертину з новорічним візерунком. Прекрасним подарунком стане освячена ікона, яку можна заздалегідь придбати в церкві.