Як встановити захист від запису.

Майже кожен користувач має на комп'ютері інформацію, яка для нього надзвичайно важлива: робочі документи, особисті фотографії, паролі від основних програм та інше. Зазвичай ця інформація зберігається в спеціальній папці, яку непогано було б захистити від редагування. Встановити захист від записи можна стандартними засобами операційної системи.
Інструкція
1
Відкрийте в «Моєму комп'ютері» місце зберігання каталогу, який вам потрібно захистити. Клацніть правою кнопкою миші по значку папки і викличте таким чином, що випадає. Виберіть пункт знизу «Властивості». Якщо ви хочете приховати дану папку для перегляду іншими користувачами, встановіть прапорець поруч із пунктом «Прихований» в нижній частині вікна «Властивості».
2
Відкрийте вкладку «Безпека» і налаштуйте права користувачів на доступ до папки. Активуйте користувача і відредагуйте список можливих дій з цією папкою. Для заборони записи зніміть відповідний прапорець у списку в нижній частині вкладки. Виконайте дану процедуру для кожного користувача і збережіть зміни, натиснувши «Застосувати», а потім «Ок». На значку вашої захищеної папки з'явиться невеликий значок. Ви також можете налаштувати доступ по паролю на тій же вкладці «Безпека».
3
Якщо ви плануєте перенести дану папку на носій, то врахуйте, що дані параметри дійсні тільки у вашій операційній системі. На іншому комп'ютері проблем із записом в цю папку не виникне, і система не запитає пароль, якщо ви його встановлювали. Для захисту зовнішніх носіїв скористайтеся спеціальною програмою.
4
Як правило, найкраще встановити пароль на вхід в операційну систему, щоб інші користувачі не змогли копіювати, або записувати нову інформацію на персональний комп'ютер. Можете також скористатися спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволяє встановлювати паролі на папки та файли. В цілому ж можна сказати, що встановити захист від записи в операційній системі неважко, тому що існує безліч різних способів. З подібним завданням впорається навіть починаючий користувач.