Як повернути душевну рівновагу.

Якщо ви починаєте чіплятися до коханої людини по дрібницях, зганяти напруга на близьких і відчуваєте, що вас дратує улюблений кіт, настала пора зайнятися собою. Повернути душевну рівновагу теоретично можна за одну мить. Однак на практиці на це може піти тиждень-інша.
Інструкція
1
Влаштуйте собі день нічогонероблення. Просто сидите і дивіться улюблені фільми, або гуляйте з дітьми, або просто валятися на дивані з хорошою книгою. Можете також послухати класичну музику або зіграти в шахи. Такий відпочинок розвантажить мозок і зніме втому.
2
Згадайте царя Соломона. У нього на кільці було викарбувано напис «Все минає», а на іншій стороні - «Пройде і це». Що б не було причиною вашого розлади, зрозумійте, що це обов'язково відбудеться. Адже у вас вже було безліч переживань, і навряд чи вам вдасться згадати їх усі.
3
Допоможіть тому, кому погано, або просто зробіть добру справу. Нагодуйте голодної дитини з вулиці, зателефонуйте мамі, відправте посилку подрузі. Це зможе відвернути вас від власних важких думок, та й іншому доставить радість.
4
Наведіть порядок у домі. Можна розібрати антресолі, виконав нарешті непотрібний мотлох, почистити посуд, протерти пил в найдальших куточках житла. Наводячи порядок в квартирі, ви рятуєтеся від ментального мотлоху в своїй душі.
5
Зверніть увагу на свої бажання, хвилювання, пристрасті. Можливо, вам чогось дуже давно хотілося, але ви завжди відмовляли собі в цьому. Або доводилося здійснювати ті вчинки, які вам зовсім не до душі. Меланхолія часто настає тоді, коли ви не робите того, чого по-справжньому хочете.
6
Виділіть 10-15 хвилин для того, щоб побути в тиші. Нехай ніщо не відволікає вас в цей момент: вимкніть стільниковий телефон, особистий комп'ютер і телевізор, попередьте домашніх, що будете відпочивати. Усядьтесь в крісло зручніше або ляжте на диван. Закрийте очі і уявіть щось дуже приємне, наприклад, морський берег з теплими променями сонця або затишну лісову галявинку. Уявіть, як йдете до цього місця, потім розташовуєтеся там і насолоджуєтеся тишею і умиротворенням. Нехай це буде ваш оазис, який завжди радий прийняти вас і захистити від труднощів зовнішнього світу.