Як включити функцію визначення залишився запасу чорнила.

При установці на принтер заправленого картриджа в операційній системі постійно виникає повідомлення про закінчення чорнила. Це відбувається тому, що принтер «пам'ятає», що на даному картриджі вже віддруковано належну кількість сторінок, а про залитих чорнилі просто «не знає». Щоб активувати функцію визначення рівня чорнила заново, скористайтеся одним з декількох способів.
Інструкція
1
Встановіть у принтер інший картридж, а потім третій такий же. В пам'яті принтера міститься інформація тільки про двох останніх картриджах, і установка старого після двох інших картриджів змусить принтер сприйняти його як новий. Як показує практика, подібні операції підходять практично для будь-якої моделі принтерів, так як всі вони влаштовані подібним чином.
2
Переінсталюйте драйвер принтера, попередньо помінявши usb-порт пристрою. Ця процедура оновить пам'ять принтера, і функція знову запрацює. Однак не варто повторювати такі дії занадто часто, тому що можна нашкодити пристрою, і в подальшому принтер буде працювати не зовсім коректно.
3
Спосіб обнулення пам'яті іноді закладається у функціях самого принтера. Щоб знайти механізм обнулення для вашого принтера, уважно вивчіть інструкцію. Для принтерів фірми Canon необхідно потримати двадцять секунд кнопку включення. Якщо у вас немає інструкції, можете зайти на офіційний сайт виробника і переглянути детальну інформацію про ваш принтері в електронному документі.
4
Завантажте з інтернету і встановіть на вінчестер сторонню утиліту по скиданню пам'яті принтера для вашої моделі. Таким чином, активація функції контролю рівня чорнила відбувається програмно. Не варто також забувати про те, що з багатьма принтерами при покупці надається диск, на якому записано спеціальне програмне забезпечення для перевірки чорнила в принтері. Досвідченому користувачеві не знадобиться возитися з цією функцією: рівень чорнила - віртуальний показник, оскільки датчика всередині картриджа немає. Набагато зручніше самому стежити за кількістю роздруківки і час від часу дозаправляти картридж.