Як вибрати зимовий комбінезон.

Щоб дитині було взимку тепло, комбінезон повинен відповідати відповідним вимогам: містити гіпоалергенні матеріали, бути міцним, добре утеплювати і подобатися його мамі.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на ярлик виробу. Там повинна значитися інформація про те, з яких тканин зроблений верх комбінезон а, підкладка і набивка. Але іноді на ярлику вказана тільки коротка інформація. Наприклад, там може бути сказано тільки те, що утеплювачем є 100% -ний поліестер. Інші деталі ви зможете дізнатися у продавця.
2
Якщо у вашої дитини бувають алергії на пух, то віддайте перевагу синтетичний наповнювач як утеплювач. На відміну від натурального, він є гіпоалергенним. До того ж, у ньому не зможуть завестися кліщі і він краще буде тримати форму після прання.
3
Візьміть до уваги, що синтетичний наповнювач прекрасно проводить тепло. Знайдіть покажчик допустимої температури зі значенням, яке вам більше підійде, наприклад, до -5 ° або до -20 °.
4
Оберіть натуральний комбінезон , якщо у малюка не буває алергій. На виробі, зробленому з натурального гагачий, гусячого або лебединого пуху буде написано «down». На 100% натуральні комбінезон чики можна зустріти не так часто. В основному, зустрічаються «feather» - вироби з додаванням пір'я. «Сotton» означає, що ви тримаєте в руках не пуховик, а куртку на підкладці. Прочитавши «wool», можете бути впевнені, що до складу комбінезон а входить вовняний ватин. Значення «polyester» або «waltern» розкажуть про синтепоновому утеплювачі або його різновидах.
5
Якщо ви не знайшли всієї необхідної інформації на ярлику виробу або у вас ще залишилися питання, зверніться до продавця за інформацією. Консультант повідає вам назву утеплювача, подробиці технології його виготовлення, а також основні переваги. До слова, комбінезон и солідних брендів зазвичай забезпечені книжечками, в якій можна прочитати все про матеріали, з яких він виготовлений, і про їх властивості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kenkuLPU4QM