Як вигодувати мальків.

Мальки - вельми самостійні істоти і можуть поїдати корм без додаткової підмоги. Головне питання полягає у видобутку самого корму. Його можна зробити самому в домашніх умовах.
Інструкція
1
Майте на увазі, що найпростіше вигодувати мальків живонароджених риб, до яких відносяться пеціліі, мечоносці, молліенезіі і гуппі. Через місяць після того, як відбудеться запліднення ікринок, у самок з'являться живі мальки. Молодняк таких рибок здатний харчуватися традиційним дрібним кормом вже через добу після появи на світ. У цьому випадку важливо зберегти потомство живим від поїдання іншими рибами, якими можуть бути навіть батьки новонароджених. Тому вагітну самку відкидають в окремий акваріум або за сіткове огородження в основному акваріумі. А відразу після народження мальків її повертають до всіх рибам.
2
Щоб вигодувати мальків скалярии або інших ціклід, а також сомиків і барбусів, будуть потрібні яйця наупліуса артемії, які можна знайти в будь-якому акваріумному магазині. Молодняк цих рибок має досить велике ротовий отвір, у зв'язку з чим, рачки будуть для них ідеальною їжею. Отже, для початку купіть яйця рачка артемії Саліна. Вони можуть мати іншу назву - цисти і виглядати як дрібний пісочок. Вам їх продадуть в поліетиленовому пакеті.
3
Налийте в 3-хлітровую банку відстояну воду кімнатної температури. Додайте туди звичайну столову сіль, дотримуючись пропорцію: 1 столова ложка на літр води. Потім занурте в банку яйця водного рачка і включіть продувку. Через добу або трохи пізніше, якщо у вас була вода більш прохолодною температури, з яєць народяться рачки-наупліуси.
4
Новонароджені рачки реагують на світло, немов метелики. Тому скористайтеся світильником, щоб вони зосередилися в одному місці і виловіть їх сачком з дрібними осередками. Після цього промийте рачків прісною водою і запустіть в основний акваріум з мальками.
5
У міру дорослішання мальків , переводите їх на інше харчування, можна навіть на звичайний сухий риб'ячий корм, спочатку потроху додаючи його разом з рачками, а потім поступово, зведіть зміст рачків нанівець.