Як зробити тату хною. Як готувати мідії.

Якщо ви хочете зробити татуювання, але не впевнені, як вона буде виглядати, чи не набридне - спробуйте тестовий варіант - малюнок хною. Його можна нанести в домашніх умовах, і навіть якщо результат не захочеться закріпити потім у справжньому тату-салоні, краса на один-два тижні вам забезпечена.
Вам знадобиться
  • Хна, лимон, цукор, поліетиленовий пакет
Інструкція
1
Приготуйте фарбу. Для малюнка на шкірі продається спеціальний порошок (хна для волосся не підійде). Візьміть одну столову ложку хни і просійте через дрібне сито. Залийте її соком одного лимона і розмішайте, щоб суміш вийшла однорідна, без грудочок. Загорніть ємність з хною в поліетиленовий пакет так, щоб туди не проникав повітря, залиште при кімнатній температурі на 12 годин.
2
Через цей проміжок часу додайте до складу одну чайну ложку цукру, ретельно розмішайте. Консистенція готової до використання хни повинна нагадувати густу сметану або мед. Якщо вона вийшла дуже густий, розбавте її лимонним соком. Знову загорніть ємність в пакет і залиште ще на 12 годин.
3
Підготуйте шкіру для нанесення малюнка. Видаліть волоски (інакше малювати буде незручно, зчищати залишки фарби - боляче, і з волосся вона буде сходити довше, ніж з шкіри). Знежирте поверхню спиртом або спиртовмісних лосьйоном. Якщо ви наносите малюнок вперше, зробіть для початку ескіз на папері, щоб уявляти собі кінцевий варіант. Для нанесення на шкіру можна зробити трафарет - вирізати в плівці або папері потрібний візерунок і лейкопластиром закріпити його на шкірі. Також можна намітити малюнок прямо на шкірі фломастером на водній основі.
4
Візьміть невеликий щільний пакет, покладіть туди готову хну і проколіть голкою куточок, через який будете видавлювати фарбу. Крім того, можна наносити її шприцом без голки або зубочистками. Наносите малюнок достатньої щільним шаром. Лінії, які не вдалися, відразу ж стирайте вологим ватним диском.
5
Залиште малюнок (якщо використовували трафарет, не знімайте його) висихати від 1 до 5 годин. Чим довше він буде сохнути, тим насиченішим вийде колір. Після висихання відклейте трафарет і зчистіть зайву фарбу сухою ганчірочкою.
Корисна порада
Щоб малюнок довше зберігся, в перший день не мочіть його, а в наступні уникайте частих контактів шкіри з миючими засобами