Як міняти тонер струменевого принтера. Як міняти картриджі.

Якщо у вас є струменевий принтер, ви напевно замислювалися над питанням економії коштів при черговій покупці нових картриджів. Є сумісні пристрої, але якість друку при такій заміні залишає бажати кращого.
Вам знадобиться
  • - Струменевий принтер;
  • - картриджі;
  • - чорнило для картриджів.
Інструкція
1
Ви можете скористатися послугами відповідної контори і заплатити за заправку картриджів, але економніше придбати спеціальний набір в магазині. Варіантів тут кілька - купіть заправну станцію, але це зручно, якщо ви займаєтеся постійної роздруківкою, наприклад, фотографій. В інших випадках підійде більш економічний спосіб, для якого вам потрібно великий шприц (5 мл або більше), спеціальне чорнило, серветки, старі газети і скотч.
2
Вивчіть модель картриджів. Знайдіть відповідну інформацію на самому пристрої, або в інструкції до принтера. Купуйте чорнило - це пляшечки з рідиною різного кольору всередині. З'ясуйте, чи підійдуть вони до вашого принтера. Вивчіть етикетку, або отримайте консультацію у продавця.
3
Далі приступайте до заправки картриджів, дістаньте їх з принтера. Візьміть пляшечку відповідного кольору, наберіть чорнило в шприц. Потім зніміть наклейку з картриджа, ви побачите отвори. По черзі введіть шприц з голкою в усі отвори, стежте за наповненням картриджа.
4
Протріть пристрій серветкою, що не торкаючись до сопла. Зазвичай, зайві чорнило випливають саме з них. Заклейте отвори скотчем і, поверніть на місце зняту наклейку. Якщо чорнило продовжують витікати з сопла, залиште картридж на газеті. Ви напевно використовували більше, ніж потрібно кількість чорнила. Видаліть надлишки ватною паличкою, дотримуйтеся обережності.
5
Якщо ви заправляєте кольорові картриджі, використовуйте окремий шприц для кожного. Зверніть увагу, заправку краще переносять картриджі з поролоновою губкою, яка вбирає надлишки чорнила. Приділяйте видаткових матеріалів достатньо уваги. Заправляйте картриджі заздалегідь, до закінчення в них оригінальних чорнила.
6
Якщо ви встановили в принтер заправлений картридж, запустіть очистку друкуючої головки. Роздрукуйте пробний аркуш та оцініть якість друку, повторіть процедуру при необхідності.
7
Якщо в процесі заправки всередині картриджа утворилися повітряні бульбашки, вони можуть перешкоджати друку. Візьміть картридж, стукніть кілька разів по його бічній стороні, добийтеся зникнення або переміщення повітряної бульбашки.
Корисна порада
Перш ніж заправити картридж, прочитайте посібник користувача.