Як дізнатися рідний пробіг автомобіля.

Показання одометра можуть не завжди відповідати істині, хоча від пробігу безпосередньо залежить стан внутрішніх частин автомобіля. Водії, які продають позичена автомобілі, часто змотують лічильник пробігу , щоб швидше і дорожче продати автомобіль. Маленький пробіг вони пояснюють просто - на авто толком не їздили, та й взагалі, автомобіль більшу частину своєї експлуатації простояв у гаражі. В такому випадку стан машини доведеться визначати «на око».
Інструкція
1
Якщо ви купуєте автомобіль, який був пригнаний з Японії, то в першу чергу перевірте аукціонний лист, хоча його часто також підробляють. Показання одометра для американських машин можна звірити за спеціальними баз даних - Autocheck і Carfax.
2
Якщо після перегляду відповідних документів все рано виникають сумніви, то уважно перевірте стан салону. Зверніть увагу на кермо, крісла, гумові накладки на педалі, килимки і т. Д. Обов'язково перевірте стан покришок, подивіться капот автомобіля. В нехоторих сервісах на час проходження ТО механіки наклеюють відповідні стікери, на яких вказується пробіг.
3
За рік експлуатації автомобіль в середньому проїжджає близько 30000км. Звичайно бувають і винятки, але якщо вам був запропонований автомобіль 1998 року з пробігом в 60000км, то варто серйозно задуматися.
4
Порівняйте поточний пробіг автомобіля з аналогічним показником за попередньої продажу. Перевірте шини - зазвичай, першою гуми вистачає приблизно на 100000км. Якщо на машині встановлено нові покришки, а продавець каже про 40 000 км, то можливо показник був скручений.
5
Значення отометра іноді записуються при проходженні ТО, заміні масла або ремонті. Зверніться до механіка з проханням подивитися авто. Фахівці вміють визначати пробіг по зносу двигуна, рульовому управлінню, вихлопній системі і підвісці. Перевірте машину по VIN номеру. Якщо власники постійно змінювалися, то краще від такого автомобіля відмовитися. Перевірте співвідношення року випуску і стану машини, оскільки є велика ймовірність нарватися на колишнє таксі зі скрученим лічильником.
Зверніть увагу
Найчастіше скручують лічильники на авто, пригнаних з Європи, і при огляді покупець навряд чи зможе виявити скрутку.
Корисна порада
Перед купівлею найпростіше загнати уживане авто в сервіс і довіритися професіоналам. В ідеалі потрібно провести повну діагностику, перевірити всі основні вузли і пристрої. Якщо результати тесту влаштовують покупця, то про пробіг можна навіть не замислюватися.