Як виміряти температуру немовляті. Як поміряти температуру у немовляти.

На сьогоднішній день існує безліч різних термометрів, за допомогою яких можна виміряти температуру крихітці. Це і звичайні ртутні, і електронні, і навіть термометри у вигляді соски. Молоді мами часто задаються питанням, як виміряти температуру грудному дитині? Щоб зробити це без праці, скористайтеся наступними порадами.
Інструкція
1
Більшість мам віддають перевагу звичайним електронним термометрам. Він зручний у використанні і безпечний. З його допомогою можна виміряти температуру трьома способами: під пахвою, в роті, і в прямій кишці. Отже, якщо ви зібралися виміряти температуру під пахвою, роздягніть дитини, це необхідно для того, щоб термометр стикався безпосередньо з шкірою малюка, а не з одягом. Далі поставте градусник під пахву і почекайте необхідний час - зазвичай в електронних термометрах по закінченні вимірів звучить сигнал. Ручку малюка необхідно притримувати, щоб термометр був щільно притиснутий до тіла.
2
Щоб виміряти температуру в роті у крохи, витримайте небагато часу після того, як він поїсть або вип'є якусь рідину. Поставте наконечник термометра в рот дитини так, щоб він знаходився під язиком, а рот малюка був закритий. Найкраще, щоб малюк дихав носом, а не ротом. Витягнути градусник слід так само після звукового сигналу. Слідкуйте за тим, щоб дитина вів себе спокійно, бо якщо він різко почне рухатися, ви можете пошкодити слизові покриви рота.
3
Вимірювання температуру в прямій кишці дають найбільш точні результати. Візьміть термометр, і змастіть його кінчик вазеліном або дитячим маслом, покладіть дитину на бік, малюк повинен вести себе спокійно, інакше вимірювання будуть не об'єктивними. Вставте термометр в анальний отвір, і введіть на глибину в 1,5-2 см, потримайте термометр необхідний час. Ні в якому разі не намагайтеся проводити такі маніпуляції, якщо малюк сильно плаче, затискається або чинити опір, не рекомендується вимірювати температуру таким способом сплячим діткам. У новонароджених малюків стінки кишечника дуже тонкі, тому будьте гранично акуратні.
4
Так само вимірювання можна виробляти на згині ліктя або коліна. Робити це необхідно за аналогією з вимірами температури під пахвою. Якщо результат вимірювань вище 38 градусів, негайно викликайте лікаря, і дайте жарознижуючі. Не виключено, що у немовлят з неврологічними проблемами, при підвищеній температурі можуть початися судоми, будьте уважні.
Зверніть увагу
Чи не вимірюйте температуру у дитини безпосередньо після їжі або під час сильного плачу: швидше за все, вона буде підвищена. Якщо виникли сумніви, краще виміряти температуру кілька разів. Допустимими вважаються коливання в межах ГС протягом доби: наприклад, мінімальна температура, виміряна в сні в пахвовій западині, становить 36,2 ° С, а максимальна - 37, ГС (це припустимо).
Корисна порада
Потрібно знати, що на перших місяцях температура грудничка може мати не стандартне і звичне значення - 36,6, а цілком допустиме 37,4 градусів при вимірі в області пахви. Остаточне формування температури тіла закінчується лише до кінця першого року. Якщо дитина спокійна і здоровий, виміряйте його температуру протягом декількох днів в певний час. Середнє значення і буде нормальною температурою конкретно вашої дитини.