Як налаштувати комп'ютер для мережевих ігор.

Погодьтеся, набагато приємніше грати в гру з реальними гравцями - наприклад, сусідами по під'їзду або колегами по роботі. Щоб грати по мережі, не тільки сама гра повинна підтримувати мережевий режим, але і ваш комп'ютер повинен володіти певними якостями. Перш за все це працездатні мережеві служби і робоче мережеве обладнання.
Інструкція
1
Підключіть ваш комп'ютер до мережі, якщо не зробили цього раніше. Для цього вам знадобиться мережева карта (в сучасних комп'ютер ах вона вбудована в материнську плату) і як мінімум кабель патч-корд до найближчого комутатора. Якщо у вас ще немає вбудованої карти в персональному комп'ютер е, зверніться в спеціалізований комп'ютер ний центр, де вам нададуть всі матеріали. В ноутбуках, як правило, є вбудовані мережеві плати.
2
Перевірте наявність мережевого з'єднання. Запустіть службу «Мережевого оточення», або Центр управління мережами і загальним доступом, якщо працюєте в операційній системі Windows 7. Ярлик мережевого з'єднання повинен бути активний, і підписаний «Підключено». Якщо у вас USB модем, то він підключається при натисканні кнопки «Підключити». Стандартні модеми, що підключаються за допомогою оптоволокна, підключаються автоматично при включенні комп'ютер а.
3
Внесіть необхідні настройки мережевого адаптера - ваш IP-адресу внутрішньої мережі, основний шлюз, маску підмережі. Вимкніть брандмауер Windows і вкажіть антивірусній програмі, що дане мережеве з'єднання заслуговує довіри. Перевірте працездатність мережевого з'єднання, зайшовши в відкриту папку на вашому комп'ютер е з іншого комп'ютер а локальної мережі. Якщо ви можете передавати один одному дані по мережі, значить ваш комп'ютер готовий до гри по мережі.
4
Якщо ваш комп'ютер некоректно налаштований, або має неробочий програмне забезпечення - операційну систему з пошкодженими системними файлами і постійними помилками, будьте готові, що грати по мережі не вийде . Гра буде «гальмувати», і вас легко обійдуть в грі інші учасники.
Ігри, підтримують режим мультиплеера в останні десятиліття відвоювали свою частку популярності у одиночних ігор. Адже, безперечно, грати проти живих людей набагато цікавіше, ніж проти комп'ютера. Мабуть, однією з найбільш популярних мережевих ігор останніх років є "стрілялка" Counter Strike.
Інструкція
1
Скачайте дистрибутив Counter Strike і встановіть гру на свій комп'ютер. Системні вимоги Counter Strike не великі - для комфортної роботи достатньо системи з 256 мегабайтами оперативної пам'яті, 64 відеопам'яті графічної карти, і потужністю центрального процесора чт 800 мегагерц. Для гри в режимі мультиплеера переконайтеся, що комп'ютер має підключення до локальної мережі за допомогою Ethernet. Гра по інтернету зажадає швидкості інтернет-каналу не менше 128 Кбіт/с. При дотриманні всіх цих умов можна починати створювати власну мережеву гру Counter Strike.
2
Запустіть встановлену гру і дочекайтеся її завантаження. Після цього натисніть на кнопку "New game" в стартовому вікні гри. Першим ділом, в діалоговому вікні настройки майбутньої мережевої гри, виберіть карту, на якій буде проходити ігровий процес. Після вибору карти перейдіть на сусідню вкладку діалогового вікна, що містить більш докладні настройки ігрового процесу. В даній вкладці напишіть назву ігрового сервера, за допомогою якого гравці будуть знаходити його в мережі, встановіть обмеження на кількість гравців, при необхідності створіть пароль на підключення до ігрового сервера. Далі налаштуйте геймплей - задайте стартове кількість грошей у нових гравців, "фрізтайм" на початку кожного раунду, чутність або відсутність чутності кроків, утрату при стрільбі по партнерам і так далі. Після закінчення настройки сервера натисніть кнопку ОК. Стартує завантаження гри.
3
Для підключення решти гравців до вашої мережевої грі, їм потрібно буде натиснути на кнопку "Find Servers" в головному вікні гри. У вікні результатів пошуку серверів гравцям необхідно буде вибрати ваш сервер (заздалегідь скажіть усім його назва) і натиснути кнопку "Connect", при необхідності ввівши пароль на з'єднання. Після підключення першого гравця до вашого сервера матч розпочнеться заново. Надалі ігровий процес не супроводжуватиметься рестартом при приєднанні нових гравців.