Як вибрати теплий пуховик.

До холодного зимового періоду все готують теплу верхній одяг. Деякі віддають перевагу вишуканим шубка, інших же цікавить практичність, тому вони вибирають більш універсальні види одягу, наприклад, пуховики .
Інструкція
1
Справжні якісні пуховики володіють відмінними теплоізоляційними якостями, які забезпечуються їх наповнювачем. Тому, перш за все, поцікавтеся, який наповнювач був використаний при виготовленні вибраної моделі. Якісними вважаються пуховики з гусячим, лебединим, гагачим і качиним пухом. Курячий же пух зберігає тепло набагато гірше, тому вироби, в яких він використаний набувати не варто.
2
Пуховики бувають одношаровими і двошаровими. Якщо ви купуєте його для занять гірськолижним спортом, сміливо можете купувати куртку з одношаровим пухом, проте розрахована вона на морози не перевищують -10оС. Якщо ви хочете придбати максимально теплий пуховик - вам варто зупиняти свій вибір на виробах з двошаровим пухом.
3
Уважно вивчайте ярлик. Якщо на ньому ви побачите слово down - можете бути впевнені, що наповнювачем служить пух. Однак виробів з 100% пуху практично не буває, тому дивіться, чи є на куртці напис feather - перо. Що стосується курток, на яких є написи polyester, wool або cotton, то якщо ви хочете купити справжній пуховик, а не ватник або куртку на синтепоні - відмовтеся від її придбання.
4
Подивіться на дробовое число, вказане на етикетці. Воно показує процентне співвідношення між пухом і пером. Для теплих пуховиків оптимальними вважаються пропорції 85/15, проте в допустимих межах вважається також пропорція 70/30. Що стосується легких жіночих осінньо-весняних моделей, то співвідношення в них може бути і 50/50.
5
У всіх пуховиках наповнювач розподіляється рівномірно, так як при пошитті полотно цих курток поділяють на квадрати. Вибирайте такий пуховик, квадрати в якому не більше 20 см. Крім того, подивіться, наскільки вільно пух переміщається в блоках, і чи немає в них грудок. Важливим в цьому плані показником є коефіцієнт пружності, за яким можна визначити, як швидко пух відновиться, якщо його зім'яти. В якісному пуховику даний показник повинен перевищувати 550 і позначається на етикетці він як FP (Fill power). Щоб особисто переконатися в тому, що пух досить пружний, зімніть один блок куртки, а потім різко його відпустите, відновлюватися він повинен при цьому миттєво.