Як чистити зуби.

Ні для кого не секрет, що красива посмішка - це перший крок до довіри і симпатії оточуючих людей. Для цього необхідно домогтися не тільки білизни зубів, але і здоров'я ясен і фортеці емалі. Як же чистити зуби, щоб позбутися від руйнуючої шару бактеріального нальоту найефективніше?
Вам знадобиться
  • Зубна щітка;
  • Зубна паста.
Інструкція
1
Починайте чистити зуби із зовнішнього боку, поступово переходячи на внутрішню. Причому, внутрішній стороні приділіть максимальну кількість часу, так як там залишається більша кількість шкідливих бактерій.
2
Починайте чистити зуби з передніх, поступово рухаючись до корінних.
3
Під час чистки зубів, здійснюйте кругові рухи. Причому їх повинно бути не менше 10 на кожен зуб.
4
Рух зубною щіткою виробляєте від ясен до коронки. Так ви позбавитеся від частинок їжі, які потрапляють між зубів.
5
Чистку зубів верхньої і нижньої щелепи здійснюйте по черзі. Завершивши одну, приступайте до іншої.
Зверніть увагу
Міняйте зубну щітку якнайчастіше, бажано не менше одного разу на місяць.
Корисна порада
Слідуючи даній схемі, ви доб'єтеся ефективності очищення всієї поверхні зубів.
Вранці, ввечері і після прийняття їжі треба протягом 10 хвилин чистити зуби , дивлячись в дзеркало і користуючись орто-щіткою і однопучковим йоржиком. Використовуйте щітки протягом 2-3 місяців. Пасту для чистки зубів вибирайте з великим вмістом фтору, що робить зуби стійкими до карієсу.
Вам знадобиться
  • - спеціальна зубна щітка, що має V-подібне поглиблення в щетині
  • - йоржики для зубів
  • - флоси
Інструкція
1
Чистити зуби в брекетах починайте з верхньої щелепи. В першу чергу, за допомогою орто-щітки почистіть зовнішню поверхню зубів, до якої прикріплені брекети. Для цього виконуйте горизонтальні рухи щіткою з боку в бік уздовж дуги брекет-системи. Повторіть ті ж маніпуляції на нижній щелепі.
2
За допомогою зубного йоржика ретельно потріть кожен брекет і дотичні з ним поверхні зубів. Приділіть увагу зонам близько гачків, в яких залишається їжа і скупчується наліт. Почистіть частина зубів, прилеглу до ясен і десневую борозну.
3
йоржика обробіть всі простори під дугою системи брекетів, ретельно потріть проміжки між зубами.
4
Далі продовжуйте чистити зуби так, як ніби на них немає брекет-системи. Утримуючи щітку під кутом в 45 ° С по відношенню до ясен, тріть по 10 раз одночасно кожні два зуба скреготливими рухами. Це ж повторіть на внутрішній стороні зубів. Потім необхідно почистити жувальні поверхні.
5
На завершення чистки скористайтеся суперфлоссов. Простягайте зубну нитку в простір між зубами, тим самим очищаючи бічні частини зубів.
6
Для того щоб зміцнити зубну емаль, прополощіть рот водою, попередньо додавши в неї фтористий ополіскувач.
7
Перебуваючи поза домом, завжди майте при собі обидві зубні щітки і пасту.
8
Щоб перевірити, наскільки якісно ви чистите зуби , після чергової чистки нанесіть на поверхні зубів водний розчин йоду. Місця, забарвиться в коричневий колір, це зони, яким слід приділяти більше уваги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K-GdJPXl6Xo