Як оббивати вхідні двері.

Настали холоди, і виявилося, що ваша двері потребує оббивці. Сьогодні існує величезний вибір матеріалу, яким можна обшити двері . А спеціальних знань і навичок тут не потрібно. Є тільки кілька простих правил.
Вам знадобиться
 • штучна шкіра або інший матеріал, декоративні цвяхи, поролон, молоток, ножиці.
Інструкція
1
Якщо ваша двері відкривається всередину квартири, спочатку необхідно виготовити валик, який буде закривати щілину між самою двері ю і дверною коробкою. Для його виготовлення візьміть смужку вінілу і степлером прибийте її лицьовою стороною до поверхні двері так, щоб вона зайшла на двері сантиметра на 3-4. Валик починайте прибивати від накладного замка.
2
оббиваючи весь периметр вініловими смужками, приступайте до укладання поролону. Його спочатку необхідно нарізати на смужки шириною по 8 см. Степлером закріпіть їх на дверному полотні, подверніте і прибийте матеріал так, щоб валик визирав на 1-3 см залежно від розташування наличників.
3
Далі заміряйте відстань між внутрішніми краями валика і виріжте поролон, убивав по 1 см з кожного краю. Степлером закріпіть його на дверному полотні.
4
Залишається фінальна частина - оббивка основної поверхні. Візьміть шматок шкірзамінника за кут, подверніте краю на 5-6 см, закладайте в кут двері з тим, щоб матеріал заходив за валик, і злегка прибийте молотком декоративний цвях, відступаючи від країв по 5-7 мм. Потім візьміть другий кут матеріалу, подверніте його, і злегка натягнувши, забийте другий цвях. Переконайтеся, що матеріал ліг рівно. Для цього проведіть рукою по середині двері, притискаючи матеріал, а другий прикладіть нижні краї до дверей. Відстань має бути зліва і справа однаковим. Після цього продовжуйте оббивку.
5
Прибейте верхній край. Відстань між цвяхами робіть по 10 см. Потім виконайте те ж саме з бічними частинами. Підвертається штучну шкіру на однакову відстань по всій довжині і злегка натягуйте її.
6
В останню чергу закріпіть нижню частину.
7
Для оббивки зовнішнього боку закрийте двері і олівцем намалюйте проекцію коробки на дверне полотно. Закріпіть підкладковий матеріал, відступивши від намальованої лінії 1 см. Прибивайте основний шматок матеріалу, при цьому залиште нижній край вільним. Тепер виготовте валик. Закріпіть його на одвірок. З петлевою боку розмістіть його урівень, а з замкової і верхньої висуньте на 5 мм. Нижню частину валика закріпіть так, щоб в закритому положенні дверей він щільно прилягав до порога. Якщо валик прибити до самого поріжку, то з часом він протреться, тому кріпите його на двері . Прибийте залишився нижній край обшивки, встановіть вічко, замки і ручку.
Якщо оббити вхідні двері дерматином, то значно збільшитися їх шумо- і теплоізоляція. У даній статті ми навчимо вас, як це правильно зробити. Спробуйте, це цілком доступно звичайній людині, неспеціалісту.

Для того щоб оббити двері використовують штучну шкіру, клейонку або дерматин. Оббивний матеріал повинен бути щільним і бажано, волого - і повітронепроникним. А щоб утеплити двері, придасться повсть, стару ковдру, рогожка, вата і т.д.Однако, якщо ви використовуєте повсть або інший натуральний утеплювач, то його потрібно попередньо обробити засобом від молі, щоб ця дрібна тваринка не "з'їла» ваші двері. оббивка робиться таким чином:

 1. Потрібно акуратно прибити оббивний матеріал-утеплювач, до рівної поверхні двері.
 2. Викрито шматок штучної шкіри, клейонки або дерматину так, щоб залишався запас 12-15 см з кожного боку. Це необхідно, щоб вийшов валик шириною 5 см.
 3. В валик закладіть вату або інший матеріал. Залиште запас з боку петель, щоб щілина була перекрита оббивним матеріалом.
 4. Готовий виріб прикріпіть, і перевірте правильність розкрою. Якщо все гаразд, можете спробувати оббити двері.
 5. Зверху, в залишений запас закладіть вату, щоб валик виступав на кілька сантиметрів за верх дверей. Закріпіть його цвяхами. Так само обробіть двері по всьому периметру. Слідкуйте, щоб оббивка йшла рівно, без горбів і складок.
 6. Потім візьміть щільну тасьму і спеціальними цвяхами з капелюшками прибийте її, зробивши на двері візерунок в клітку. Зазвичай роблять оббивку хрест-навхрест. Якщо оббивка збурюється, прибийте тасьму більш щільно і часто.
 7. Валик знизу повинен відставати від підлоги на пару сантиметрів щоб уникнути швидкого його стирання.

Рекомендації:

 • двері з двох стулок роблять приблизно також як і одностулкові. Різниця лише в виступаючому валику. Його потрібно прикріпити з того боку двері, де знаходиться ручка.
 • двері повинні закриватися дуже щільно, герметично. Інакше будуть великі тепловтрати. Виниклі щілини можна прокласти гумовою трубкою. Її потрібно прибити дрібними цвяхами.
 • щоб з дверей менше дуло, потрібно закрити щілину між дверима та відкосом поліетиленовою стрічкою і закріпити її кнопками.