Як визначити вид черепахи. Який вид черепахи у мене.

Черепахи є найпопулярнішими і улюбленими тваринами, яких можна тримати в домашніх умовах. Особливо возитися з ними люблять діти. Ці рептилії живуть дуже довго; зустрічаються випадки, коли черепахи передаються у спадок. В основному будь-яких черепах можна заводити будинку, будь то сухопутні або прісноводні.
Інструкція
1
Перш ніж завести черепаху, почитайте відповідну літературу про їх видах. Від цього залежать створені для вихованця умови утримання і вид корму.
2
Відразу купите акваріум і обладнайте його теплом і світлом, особливо, якщо придбаєте черепаху родом з теплих країв.
3
Відправляйтеся купувати вихованця в зоомагазин. Там продавці підкажуть, як утримувати купується вид черепахи.
4
Якщо вирішили зробити покупку на пташиному ринку, перш навчитеся самі розпізнавати той чи інший вид черепах. Не так вже багато видів, придатних для утримання в Росії.
5
Найпопулярніша черепаха, яка міститься у вітчизняних тераріумах, червоновуха. Подивіться на її голівку. Вона повинна бути зеленою з червоними плямами на вухах; плями можуть бути помаранчевими або жовтими. Поцікавтеся у продавця, звідки привезена черепаха. В основному цих представників завозять з американських черепашачих ферм.
6
Приготуйтеся годувати красноухую черепаху рослинною їжею, рибою. Незважаючи на те, що черепаха прісноводна, утримуєте її на суші. Акваріум купите великий тому, що доросла особина досягає до 30 см в довжину.
7
Побачите чорну черепаху жовтими точками або смужками, знайте, що це звичайна болотяна черепаха, що мешкає в південній території Росії. У неї є досить довгий хвостик (10 см). Цей вид занесено до Червоної книги, продаж черепах заборонена. У квартири черепахи потрапляють, будучи привезеними після відпочинку на курорті.
8
Будьте уважні при покупці далекосхідного трионикса. Ця зеленувата черепаха з довгою шиєю досить агресивна. У неї панцир покритий шкірою з темними плямами. Відмінними рисами черепахи є невеликий хоботок на морді і три кігтя на кожній лапі. Тримайте особина у водному середовищі, годуєте рибою.
9
Врахуйте, що при вмісті в неправильних умовах тварини часто помирають.