Як відправити лист автоматично.

Бувають такі ситуації в житті, коли нам необхідно відправити лист по електронній пошті не відразу, а через деякий певний час. Деякі з поштових серверів, наприклад, Яндекс, дозволяють відправити лист автоматично. Як саме це зробити?
Інструкція
1
Зайдіть на свою поштову скриньку на Яндексі. Для цього введіть у поле адресного рядка вашого інтернет-браузера www.yandex.ru. На головній сторінці сайту в лівій частині розміщена пошта, введіть логін і пароль для входу на пошту.
2
Перед вами відкриється сторінка з вхідними листами. Трохи вище листів розташовується кнопка «Написати» - натисніть її.
3
Тепер напишіть само лист . Для початку вкажіть адресу поштової скриньки того, кому ви це лист відправляєте. Далі вкажіть тему листа, в ній повинно відображатися короткий зміст того, що ви пишете. Нарешті, в найбільше віконце введіть текст листа. Якщо ви хочете оформити ваше лист якось по-особливому, праворуч натисніть кнопку «Оформити лист ». Натисканням цієї кнопки ви відкриєте панель форматування тексту. При бажанні можете перевірити текст на наявність орфографічних помилок, натиснувши кнопку «Перевірити орфографію». Якщо необхідно прикріпити будь-які файли до листа, натисніть кнопку «Прикріпити файли», завантажте їх зі свого комп'ютера і прикріпіть до листа. Можна також встановити одну з додаткових функцій, наприклад, повідомлення про отримання листа, SMS-повідомлення адресата про отримання листа і т.д.
4
Тепер найцікавіше. Коли ви закінчили працювати з самим лист м, необхідно його відправити. Щоб воно вирушило адресату автоматично, тобто не відразу ж після того як, ви його написали, а через певний час, внизу під текстом листа знайдіть напис «Відправити сьогодні в ...». Поставте поруч з нею галочку, щоб активізувати цю функцію. Встановіть точну дату і час відправлення. Натиснувши на піктограму зі знаком питання, можна прочитати довідку по даній функції. Увага: відправку листа можна відкласти не більше ніж на один рік з поточної дати. По закінченні всього процесу натисніть на кнопку «Відправити».