Як оформити салон з пошиття штор.

Сучасний салон по пошиття штор повинен бути декорований так, щоб з порога створювати атмосферу комфорту. Дизайн інтер'єру повинен бути не тільки модним, але й відповідати загальній концепції приміщення, доставляючи відвідувачам салон а велике естетичне задоволення, створивши відчуття розслабленості і гармонії.
Інструкція
1
Пропрацюйте загальну концепцію і дизайн всього приміщення. Має сенс розділити його на зони відповідно до виставляються матеріалами: класика, модерн, хай-тек та ін. Точно реалізований і професійно розроблений дизайн інтер'єру салон а не тільки відразу говорить відвідувачеві про якість пропонованих в салон е послуг, але і дозволить максимально оптимізувати роботу співробітників. А для того щоб кожен новий відвідувач став постійним клієнтом вашого салон а дизайн повинен виділятися на фоні інших салон ов, що надають подібні послуги, а саме - бути оригінальним.
2
Використовуйте продаються тканини. Робіть драпірування, виставляйте моделей, одягайте манекени в відрізи. Клієнти такого салон а є шанувальниками кілометрів тканини і бажано, щоб ваша драпірування відповідала їхнім смакам. Для «пляжної зони» (шовку, органза, шифон, креп) найбільше підійдуть тканини теплої колірної гамми, для «кавової» - всі відтінки коричневого, бежевого, вершкового. Додайте тканини на горизонтальних або похилих площинах, використовуйте сервіровані столики та віконні манекени. Кольори червоних, апельсинових і навіть пурпурних відтінків дуже добре працюють в візуалізаційні ряду на стіні. Так як всі ці сильні кольори знаходяться на одній стороні колірного кола, то використання їх у жодному разі не буде стомлювати очі.
3
Використовуйте меблі, елементи красивою домашнього начиння, сервірують столи, заправляйте ліжка продаваними моделями. Пам'ятайте про те, що штор и дуже часто воліють поєднувати зі спальним білизною і покривалами.
4
Дизайнери зазвичай використовують в оформленні інтер'єру фотографії. Експозицію необхідно міняти часто, мінімум раз на тиждень.
5
Залиште місце для виставки-продажу, як правило, її розміщують всередині салон а, щоб покупець міг спочатку оглянути ваші тканини, а вже після те, як вони можуть прикрасити вікна.