Як зробити модуль.

Для розміщення реклами в друкованому виданні (наприклад, в рекламно-інформаційному журналі) необхідно скомпонувати всю інформацію про рекламодавця. Для цього створюється рекламний модуль , що відображає суть діяльності організації.
Інструкція
1
На початку роботи з рекламодавцем над модулем визначитеся з його розміром. Необхідно погодити вартість займаної площі в журналі. Площа для розміщення модуля залежить від обсягу наданої інформації про рекламодавця та вартості. Підберіть оптимальний варіант для замовника. Розмір модуля також може варіюватися залежно від рівня організації.
2
При необхідності запропонуйте замовнику послуги з вироблення назви фірми. Запропонуйте йому кілька варіантів, виходячи із специфіки діяльності. Назва повинна бути ємним, запам'ятовується і відображати суть організації.
3
Узгодьте з замовником розташування інформації на рекламному модулі. З'ясуйте, на що конкретно замовник хоче зробити акцент (це може бути назва фірми, перелік послуг, адресний блок та ін.).
4
Зверніть особливу увагу на колірну гамму, використовувану в модулі. Всі блоки в модулі повинні гармонійно поєднуватися. Крім того, модуль повинен привертати увагу читача видання.
5
При узгодженні модуля із замовником обговоріть тип і розмір шрифту. Буде краще, якщо в модулі будуть використовуватися різні види шрифтів. Це дозволить зробити акцент на потрібної інформації. Враховуйте думку рекламодавця.
6
Обов'язково включіть в рекламний модуль адресний блок. Він повинен містити адресу організації, контактні телефони, електронну адресу. За бажанням клієнта включіть необхідні прізвища та імена.
7
При перерахуванні послуг зверніть увагу на точність назв. Обов'язково перевірте розділові знаки. Неприпустимо наявність будь-яких помилок в модулі.
8
При необхідності зверніться до послуг дизайнера. Організуйте йому зустріч з рекламодавцем. Це дасть можливість замовнику висловити свою думку безпосередньо, уникаючи посередників.
9
Перед публікацією обов'язково ще раз узгодьте готовий модуль з рекламодавцем. Оперативно внесіть можливі зміни перед друком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6SMllbiynR4
Додавання нового модуля або копії вже існуючого на сайт не представляє особливих складнощів для користувачів Joomla, завдяки зручним налаштувань адміністраторській панелі. Вона забезпечує простоту застосування й автоматизацію вибраної операції.
Інструкція
1
Здійсніть вхід в адміністраторську панель стандартним способом і розкрийте меню «Розширення» верхній панелі інструментів для ініціації здійснення процедури додавання нового або копії вже існуючого модуля на свій сайт . Викличте діалогове вікно «Менеджера модулів» і скористайтеся кнопкою «Створити» для проведення необхідної операції. Створіть призначений для додавання модуль і розкрийте його кліком миші на рядок з назвою.
2
Введіть бажане значення імені створюваного модудя в полі «Тема» і застосуєте прапорці на полях «Показати заголовок» і «Включено». Вкажіть бажану позицію розміщення компонента в спадному меню рядка «Позиція» і пам'ятайте, що даний параметр дозволяє створення непредустановленного значення. Виберіть необхідні налаштування доступності створюваного модуля для відвідувачів сайт а в випадаючому меню поля «Доступ» або скористайтеся можливістю автоматичної конфігурації за замовчуванням, вибравши команду «Вибрати всі пункти меню».
3
Ще раз розкрийте меню «Розширення» верхній панелі інструментів вікна програми і викличте інструмент «Менеджер плагінів». Розгорніть меню утиліти і вкажіть пункт Content - Load Module. Розкрийте створений модуль лівим кліком миші на рядок його назви розгорніть діалог «Параметри» у правій області вікна менеджера. Застосуйте прапорець на полі «Включити плагін» і вкажіть пункт «Немає обрамлення» в спадному каталозі рядки «Стиль». Збережіть зроблені зміни натисканням кнопки «Зберегти» у верхній панелі інструментів вікна утиліти.
4
Перейдіть на сторінку, що підлягає додаванню створеного модуля, і вставте значення loadposition сохраненное_імя_созданного_модуля в бажане місце розміщення компонента. Переконайтеся в тому, що використовувалася посилання, яка не має itemid, що визначає обраний пункт меню і не використовуйте сторінки, пов'язані виключно змістом - посилання на інші матеріали, посилання з категорій. Можливість призначення модуля на обрану станицю безпосередньо пов'язана з існуванням itemid!