Як закачувати книги в навігатор. Як на навігатор накачати книг.

Читання книг з навігатора досить зручно, враховуючи відносно великий екран при малих габаритах пристрою. Він набагато більше підходить для читання, ніж мобільний телефон або плеєр, що досить актуально, якщо ви не збираєтеся купувати окремий гаджет для читання книг в електронному форматі.
Вам знадобиться
  • - програма Paint;
  • - MS Office Word/Open Office.
Інструкція
1
Ознайомтеся з можливостями вашої моделі навігаційного пристрою. Багато з них підтримують перегляд файлів у форматі jpeg, небагато - в txt.В випадку, якщо підтримуються обидва формати, вся задача зведена до мінімуму - скопіювати в пам'ять навігатора найбільш зручні вам для читання файли.
2
Якщо ваш навігатор підтримує тільки лише функцію перегляду зображень, скачайте потрібну вам книгу в форматі jpg (зазвичай займають багато місця в пам'яті), або, якщо такої немає, що найчастіше буває, скористайтеся функцією Print Screen.
3
Для цього відкрийте ваш вашу книгу в будь-якому редакторі, інтерфейс якого здається вам найбільш зручним для функції подальшого читання. Формат книги в даному випадку не грає абсолютно ніякої ролі - якщо це не txt або doc, скористайтеся спеціальними програмами для читання або Acrobat Reader`ом.
4
Встановіть максимальний дозвіл екрана монітора в настройках робочого столу. Це потрібно для того, щоб в ваше зображення помістилося якнайбільше символів книгу. У відкритому редакторі, перебуваючи на відкритій сторінці документа, натисніть PrtSc в правому верхньому куті клавіатури.
5
Відкрийте редактор зображень, виберіть створення нового файлу і за допомогою меню редагування або правки вставте вміст з буфера обміну. Збережіть його в директорії пам'яті навігатора , попередньо підключивши його до персонального комп'ютера.
6
Повторіть дану послідовність дій для решти сторінок книги. Це дуже довгий і незручний процес, який забирає у вас багато часу і займає надто багато ресурсів фізичної пам'яті.
7
У разі якщо ваш навігатор підтримує читання текстових форматів книг, відкрийте ваш документ за допомогою MS Office Word або Open Office, збережіть його на пам'ять підключеного до комп'ютера навігатора в форматі txt в Юникоде, зверніть особливу увагу по останній пункт, оскільки портативні пристрої можуть не читати текстові файли в інших кодуваннях.
Зверніть увагу
Не всі навігатори мають однаковою функціональністю.