Як виграти Грін кард. розклад розіграшу грін кард.

Розіграш грін кард - це щорічно влаштовується урядом США лотерея для всіх бажаючих жити і працювати в Америці. Практично будь-яка людина з середньою освітою, який досяг 18 років, може спробувати щастя і стати володарем пластикової карти. З мільйонів заявок буде відібрано тільки 55 тисяч. Вплинути на результати розіграшу неможливо, але збільшити свої шанси - завдання нескладне.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - свідоцтво про народження;
  • - свідоцтво про укладення/розірвання шлюбу;
  • - документ про середню освіту чи інші документи;
  • - військовий квиток;
  • - довідка про відсутність судимості.
Інструкція
1
Ознайомтесь з правилами лотереї. Зазвичай вони не змінюються з року в рік, однак можуть бути внесені і зміни.
2
Заповнюючи анкетні дані на офіційному сайті, будьте уважні. Ретельно звірте написання прізвища та імені з даними в закордонному паспорті, якщо такий є. Або проконсультуйтеся щодо правильного написання вашого імені. В іншому випадку відмінності анкетних даних з даними в закордонному паспорті, який вам буде потрібно на співбесіді в посольстві в разі виграшу, створить великі проблеми. Після заповнення анкети запишіть контрольний номер, який буде потрібно ввести для перевірки виграшу.
3
Зверніть особливу увагу на вимогу до фотографії заявника та його родичів (чоловік/дружина, діти). Фото має відповідати всім правилам. Ознайомитися з ними можна на офіційному сайті безпосередньо під час прийняття заявок на Грін кард. Зазвичай наводяться й приклади правильно виконаної фотографії. Невірна фотографія може послужити причиною для відмови в розіграші.
4
Якщо ви в шлюбі, доцільно подавати заявку обом подружжю - тим самим ви в 2 рази збільшите шанси на виграш.
5
Офіційне повідомлення про виграш ще не означає, що заповітна грін карта вже в кишені. Як правило, уряд США відбирає в 2 рази більше претендентів на отримання права жити і працювати в Америці. Щоб опинитися в числі володарів карти, підготуйте необхідні документи, пройдіть медичне обстеження. Отримайте в банку виписку з рахунку, щоб підтвердити наявність достатніх коштів для проживання на перший час або ж заручитеся підтримкою друзів, родичів - громадян США. Наявність машини, нерухомості та іншої власності, яку ви можете продати - теж великий плюс. Захопіть на співбесіду документи, що підтверджують право на власність. Наявність офіційної пропозиції від роботодавця підвищить ваші шанси на успішне проходження інтерв'ю в посольстві.
6
Хоча знання англійської мови не є обов'язковим при отриманні грін карти, елементарне володіння мовою та чітко викладена картина того, чим ви плануєте займатися по приїзду в США, зіграє позитивну роль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1LMQKVA-hGs
Зверніть увагу
Будьте обережні, звертаючись до послуг фірм-посередників. Такі організації можуть заволодіти інформацією про ваш виграш та зажадати додаткову оплату.
Грін- кард (Green Card) - імміграційна віза, що дає іноземцю можливість легально жити і працювати в Америці. Володар Грін- кард має право перевезти дружину (а) і дітей, вільно виїжджати з країни і в'їжджати в неї. Через 5 років можна подавати документи на отримання громадянства. Щорічно конгрес США виділяє 50 000 віз для країн, вихідці з яких складають невеликий відсоток від загального населення Сполучених Штатів. Ця програма називається «Лотерея Грін Кард» і проводиться один раз на рік восени.
Вам знадобиться
  • - заповнити анкету;
  • - записати номер заявки.
Інструкція
1
Ім'я, Фамілія.В поле «а» вкажіть своє прізвище. В поле «b» - ім'я. Поле «с» передбачає вказівку другого імені (якщо воно у вас є). Якщо його немає, залиште поле порожнім. У віконці "No Middle Name" поставте галочку і перейдіть до другого пункту.
2
Дата рожденіяВ поле «а» напишіть дату народження, в поле «b» - місяць, в поле «с» - рік вашого народження.
3
Ваш полВ цьому пункті вкажіть ваш підлогу (Female - жіночий, Male - чоловічий).
4
Місто рожденіяТут ви побачите єдине поле, куди потрібно буде ввести місто, в якому ви народилися (або населений пункт). Якщо в ваших документах немає цієї інформації, що не заповнюйте поле і поставте галочку в нижньому віконці «Birth Сity Unknown».
5
Країна рожденіяЕслі країни вже не існує, вкажіть сучасну назву держави. Наприклад, якщо ви народилися в Радянському Союзі (в Москві, Санкт-Петербурзі і т.д.,), напишіть - Russia (Росія) і т.д.
6
Чи допущено країна, де ви народилися, до лотерееЕслі ви народилися в країні, яка приймає участь у лотереї, нічого не міняйте в даному пункті. Якщо країна вашого народження не приймає участі в лотереї, вас допустять в двох випадках: якщо ваша друга половина народилася в країні, що приймає участь у лотереї, або якщо ваші батьки народилися в даній країні.
7
Ваша фотографіяВам потрібно буде завантажити фотографію, відповідну правилами лотереї.
8
Ваш поштовий адресЗдесь потрібно вказати поштову адресу, куди прийде повідомлення про виграш. 8а: Прізвище та імя.8b: Рядок для адреси - Впишіть місто, область, країну і індекс. Якщо адреса не поміщається, перенесіть інформацію в поле 8c.8c: Це поле для інформації, яка не вмістилася в попередньому. Якщо ж все помістилося, залиште його пустим.8d: Город.8e: Область (область, край, округ і т.д.) 8f: Вкажіть ваш поштовий індекс. Якщо індексу немає, поставте галочку перед «No Postal Code/Zip Code» .8g: Країна.
9
Країна прожіваніяУкажіте країну, в якій ви проживаєте.
10
Номер телефонаУкажіте номер вашого телефону (він повинен бути в міжнародному форматі).
11
Ваш e-mailУкажіте адресу вашої електронної пошти.
12
Ваше образованіеЗдесь будуть запропоновані рівні освіти. Виберіть підходящий рівень освіти (середня освіта, вища і т.д.)
13
Сімейне положеніеУкажіте ваше сімейне становище. Виберіть один із зазначених варіантів (незаміжня, заміжня і т.д.).
14
ДетіУкажіте кількість дітей у віконці. Якщо у вас немає дітей, просто поставте «0».
15
Далі натисніть «Continue». Відкриється сторінка з вашими даними. Ви зможете все перевірити. Якщо все правильно, натисніть кнопку «Submit Entry». Якщо ви виявили помилки у першій частині, натисніть «Go Back to Part 1». Якщо ви знайшли помилки в другій частині, натисніть кнопку «Go Back to Part 2».
16
Після натискання «Submit Entry», відкриється сторінка, де буде вказано, що заявка успішно відправлена. На цій сторінці ви побачите номер вашої заявки (Confirmation Number). Обов'язково його запишіть! По ньому після 1 травня ви дізнаєтеся, виграли ви Грін- кард чи ні.
Зверніть увагу
Від правильного заповнення анкети Грін-кард залежить 90% рішення на вашу користь.
Корисна порада
Корисна інформація представлена на сайті - http://eamerica.ru/green-card.phpЗаполнить заявку на участь у лотереї можна на сайті - www.dvlottery.state.gov