Як налаштувати кирилицю.

Кирилиця служить для введення тексту в різні програми операційною системою російськими символами з клавіатури. Налаштування даного режиму введення не займе у вас багато часу.
Інструкція
1
Відкрийте панель керування за допомогою кнопки «Пуск». Зайдіть в меню конфігурації мов і регіональних стандартів, на екрані має з'явитися невелике вікно налаштувань із кількома вкладками, перейдіть на другу, яка відповідає за параметри мови. В даному меню ви можете додавати різні розкладки клавіатури, редагувати команди для їх перемикання і так далі. За замовчуванням російські клавіатури підтримують введення російських символів алфавіту при допомозі розкладки «Кирилиця» і англійського за допомогою «латиницею». Їх перемикання в режимі користувача операційної системи налаштовується окремо за допомогою поєднання двох системних клавіш.
2
Знайдіть кнопку настройки додаткових параметрів, натиснувши відповідну кнопку в правій верхній частині екрану. В області наявних на комп'ютері розкладок перевірте наявність російської, якщо серед них такої не виявилося, додайте її за допомогою кнопки праворуч. Якщо потрібні додаткові настройки, натисніть на параметри мовної панелі внизу і відзначте прапорцями потрібні пункти. Тут же налаштуйте видимість відображення панелі в меню знизу і клавіші для зміни способу введення з латиниці на кирилицю і назад.
3
Якщо вам потрібно налаштувати кирилицю в комп'ютері, інтерфейс операційної системи якого повністю англійською, переконайтеся, що підтримка російської мови була встановлена ще при інсталяції Windows, зазвичай це робиться за замовчуванням. Однак у випадку, якщо такий параметр відсутній у вашій операційній системі, може знадобитися використання диска з встановленим на ваш комп'ютер дистрибутивом операційної системи для включення підтримки кирилиці. Таке трапляється вкрай рідко. Програма самостійно виконає додавання підтримки текстових служб і після цього вам потрібно буде перезавантажити комп'ютер.
Зверніть увагу
Будьте уважні з налаштуванням мовних параметрів, запам'ятайте, в якому саме розділі панелі керування ви справили чи інша зміна.