Як позбутися від прищів на лобі. Як позбавиться від прищів домашніми способами за 4 дні.

Позбавлення від відомого недуги - прищів - йде набагато швидше, коли знаєш його причину і способи усунення. Розкидана інформація не дає повної картини, і тільки чітко сформульований комплекс заходів наблизить до мети. Використовуючи елементарні правила, можна зберегти результат і назавжди позбутися від прищів.
Інструкція
1
Настирливі прищі, вони ж вугри, а по-науковому акне, заважають не тільки справляти перше враження, але і жити спокійно. Вони спостерігаються як у підлітків, так і у людей давно вийшли з пубертатного періода.Мненія щодо причин розділяються. Частіше називають такі, як неправильна дієта, вживання цитрусових, забруднене довкілля, сексуальна активність або навпаки. Лікарі дотримуються іншої мненія.К прищам призводить неправильна робота сальних залоз і волосяних мішечків. Метаболізм статевих гормонів відбувається в шкірному покриві. Коли порушується баланс, сальні залози починають працювати активніше, виділяючи більше сала, що призводить до висипань на коже.Дісбаланс гормонів може бути обумовлений природним розвитком (у підлітків) і порушенням ендокринної системи. Процес позбавлення від прищів тривалий і трудомісткий. Розглянемо способи вирішення проблеми акне.
2
1. Зверніться до дерматолога і косметолога. Перший пропише курс з препаратів, другий зробить чистку обличчя, пілінг, маску. 2. Вживайте в їжу достатню кількість вітаміну А і цинку. Цинк сприяє загоєнню ранок. Вітамін А модифікується в ретиноїди, які беруть участь в процесах потовщення шкірного шару, зниження лущення, збільшення інтенсивності росту клітин, підвищення імунітету. Найбільш ефективні мазі на основі ретиноєвої кіслоти.3. Дотримуйтесь гігієну. Замість махрового рушника використовуйте одноразові паперові. Чергуйте холодну і теплу воду при умовно. Чи не теребите обличчя руками протягом дня.4. Робіть очищення обличчя. Можна в домашніх умовах 1-2 рази на тиждень. Добре діють маски з глини, меду, маски-пленкі.5. Використовуйте ніжні легкі засоби по догляду за обличчям. Часто кошти для проблемної шкіри пересушують шкіру. Це призводить до гіперсекреції залоз, тобто до її великим висипань прищів. Користуйтеся очищує молочком замість мила.6. Застосовуйте фізіотерапію. Зараз доступні апарати дарсонвалізації і ультратонотерапія для лікування шкіри в домашніх умовах. Залежно від ступеня запалення ефект досягається протягом 2х - 5ти дней.7. Підтримуйте шкіру зволоженою. Крему, лосьйони, гелі, маски.
3
Комплексний підхід до проблеми допоможе позбутися від прищів в стислі терміни, головне не залишати терапію після досягнення результата.Без крайньої необхідності не відкривайте прищі! Якщо ж вам потрібна термінова допомога з видалення вугрів, зробіть наступне: 1. Очистіть обличчя, приготуйте продезинфіковану голку, обробіть прищик і область навколо нього спиртом (йодом) .2. Акуратно збоку паралельно шкірі введіть голку в прищик до середини і зробіть невеликий надрив.3. Видаліть гній, ядро ватяним тампоном (не використовувати нігті) .4. Обробіть ранку розчином перекису водню, дайте їй підсохнути.
Зверніть увагу
Маючи на шкірі запальний процес, утримайтеся від масажу, скрабів, масок на основі глини.
Корисна порада
У боротьбі з прищиками головне слідувати правилам: -Не тиснути (пошкоджується сусідня сальна заліза і з'являється нове висипання) -Не терти обличчя рушником, руками-Незастосовувати скраби. Вони пошкоджують здорові клітини, залишають обличчя відкритим для бактерій.-Чи не використовувати спиртові засоби для протирання шкіри-Чи не використовувати невідомі вам препарати, радьтеся з фахівцем-Всі кошти перевіряти спочатку на невеликій ділянці шкіри-Харчуватися повноцінно-Відпочивати частіше і на свіжому повітрі