Як відзначити всіх друзів на відеозапису.

У соціальній мережі "ВКонтакте" є можливість додавати відеозапису на особисту сторінку, і всі співрозмовники, у яких є доступ до вашої сторінці, зможуть це відео переглянути. У цій ситуації зручно було б позначати всіх знайомих людей на відеозапису , щоб смотрящий вловив суть того, що відбувається і дізнався дійові особи (або познайомився з ними).
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на свою сторінку на сайт "ВКонтакте". Вам потрібно буде ввести свій логін і пароль, якщо браузер не підставляє ваші дані за вас автоматично. Скористайтеся браузером Opera з вбудованим менеджером паролів, щоб використовувати таку корисну і зручну функцію. Також варто зазначити, що браузер Chrome дозволяє зберігати паролі, а в подальшому в автоматичному режимі підставляти їх у форми. Однак не варто забувати про те, що хакерської програмне забезпечення може вкрасти логи ваших паролів, тому використовуйте антивірусне програмне забезпечення.
2
Додайте в свій відеоальбом новий запис. Для цього зайдіть в розділ «Мої відеозапису », клікнувши по напису у списку ліворуч від вашої фотографії. Відшукайте напис «Додати відеоролик» і клацніть по ньому мишею. Вкажіть місце на вінчестері, де розміщується файл відеозапису . Відкрийте доданий відео для перегляду, клікнувши на посилання. Натисніть на кнопку «Відзначити» праворуч під вікном відеозапису . Відкриється список ваших друзів - але його заповнювати не треба.
3
Вставте в адресний рядок наступний код javascript: javascript: for (ii = 0; ii
4
Перевірте результат, знову зайшовши в перегляд доданого відеофайлу. Тепер на відеозображенні з'являються посилання з іменами ваших друзів, клікнувши на які можна запустити сторінку користувача мережі "ВКонтакте". Таким чином, ви зможете відзначати будь-яких своїх друзів в даної соціальної мережі. В інших соціальних мережах відзначати своїх друзів можна подібним чином, просто виконання операції відрізняється деяким чином.