Як провести мамин ювілей. Як відзначити мамин день народження.

День народження мами - особливий сімейне свято. Мама заслуговує подяки, щастя і добрих слів. Щоб ювілей пройшов вдало і залишився в пам'яті приємним подією, важливо обміркувати всі деталі свята. Підготуйтеся до проведення ювілею своєї мами в колі сім'ї.
Вам знадобиться
  • - квіти;
  • - фотографії іменинниці;
  • - подарунки;
  • - привітання.
Інструкція
1
Обговоріть з іменинницею склад гостей - кожен з присутніх на святі повинна бути бажаною для мами. Подумайте про сервіровці столу і про частування. Все має виглядати красиво і незвично. Поставте на стіл ошатну посуд - це підкреслить урочистість моменту. Ретельно продумайте меню, враховуючи смаки та побажання іменинниці. Приготуйте смачну їжу і з вигадкою оформите частування. Прикрасьте кімнату квітами або гірляндами. Підберіть з сімейного альбому фотографії різних років і складете поздоровлення. Ефектно розташуйте фотографії з оригінальними підписами та привітаннями на стінгазеті. Це стане несподіваним і приємним сюрпризом для вашої мами, а також буде пізнавально для гостей.
2
Позбавте маму від усіх турбот перед торжеством. Вона захоче підготуватися до такої події якнайкраще. Розкажіть їй про свої плани і завірте в їх виконанні. Переконайте маму в тому, що самі з усім відмінно впораєтеся. Щоб не ображати її відстороненням від справ, з вдячністю приймайте всі поради і рекомендації. Дайте мамі відчути свою значимість і незамінність в родині.
3
Подаруйте мамі квіти. Це обов'язковий елемент поздоровлення жінки. Крім квітів, підберіть гідний подарунок відповідно до інтересів мами. Залучіть маленьких дітей до виготовлення поздоровлень. Не чекайте приходу гостей, аби привітати іменинницю і вручити їй все, що ви приготували. Трапляється так, що хтось з рідних не може прибути на ювілей . Створіть ефект присутності, помістивши його телеграму на видному місці.
4
Не кожен може красиво говорити, а особливо в присутності великої кількості гостей. Заготовте кілька приємних тостів і роздайте родичам для прочитання. В день ювілею ви повинні підтримувати гарний настрій мами, приємно дивувати її і радувати. Ваша мама неодмінно буде зворушена проявом уваги і задоволена усіма подарунками.
Зверніть увагу
Не слід нагадувати жінці про її вік в привітаннях.
Корисна порада
Обміркуйте розташування гостей за столом, враховуючи вік сусідів і їхні інтереси.