Як вводити латинські літери. Як перейти на латінскійв комп'ютері.

Людині, яка тільки починає освоювати роботу на комп'ютері, дуже багато що здається складним. Він боїться зробити щось не так, натиснути не ту кнопку або клавішу: раптом з-за цього трапиться щось страшне? Звичайно, при неакуратної роботі можна збити настройки, але якщо боятися до чого-небудь доторкнутися, навіщо взагалі сідати за комп'ютер? Візьмемо, наприклад, текст: російськомовний користувач звик до кирилиці, але ж з клавіатури можливий введення і англійських слів. Давайте дізнаємося, як вводити латинські літери .
Інструкція
1
За перемикання мов відповідає «Мовна панель». Вона знаходиться в області повідомлень на «Панелі задач». Складно? Анітрохи. Подивіться на нижній край екрана. Панель, розташована внизу, це «Панель завдань». Зліва знаходиться кнопка «Пуск», з її допомогою ви отримуєте доступ до програм, встановленим на комп'ютері, і даєте системі різні команди. Правіше кнопки «Пуск» знаходиться панель швидкого запуску - на ній можуть бути розташовані значки додатків, якими ви користуєтеся найчастіше.
2
У центральній частині «Панелі задач» міститься інформація про те, які програми на даний момент запущені користувачем. Крайня права частина панелі - область повідомлень. На ній відображаються годинник, додатки, що запускаються автоматично при завантаженні системи, підключені пристрої, а також деякі інструменти, які допомагають вам у роботі на комп'ютері. Якщо область повідомлень згорнута, натисніть на значок стрілки і побачите її цілком.
3
Значок у вигляді російського прапора (змінюється на американський прапор) або значок з буквами RU (змінюється на EN) і є «Мовна панель». Якщо ви не бачите цей значок, навіть розгорнувши область повідомлень, налаштуйте його відображення. Клікніть по «Панелі задач» правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Панелі інструментів», в підміню встановіть маркер на пункті «Мовна панель» (просто клікніть по рядку лівою кнопкою миші).
4
Щоб переключитися на введення латинських букв, клікніть по значку лівою кнопкою миші і лівою ж кнопкою миші в розгорнулося меню клікніть по напису EN (англійська/американський). Значок змінить свій вигляд, а ваша клавіатура буде готова до введення латинських букв. Щоб переключитися на введення латиницею з клавіатури, натисніть клавіші Alt і Shift або Ctrl і Shift - одне з них неодмінно підійде. Залежить дане поєднання клавіш від налаштувань введення на конкретному комп'ютері.