Як зробити ВАЗ 2110. Як розширити арки коліс ваз 2110 відео.

Автомобілі марки ВАЗ мають дуже велику популярність в Росії. Вона обумовлена низькою вартістю і простотою обслуговування. Практично весь дрібний ремонт можна робити своїми руками, не вдаючись до допомоги дорогих сервісних центрів. Наприклад, багато автолюбителів вибирають ВАЗ 2110. Але, купивши стару "десятку", необхідно її привести в гарний вигляд.
Вам знадобиться
  • Набір інструментів, аеродинамічний обвіс, тонування, спойлер, фарба, шпаклівка, нові амортизатори, пружини.
Інструкція
1
Вивчіть уважно стан лакофарбового покриття автомобіля. Загляньте в технічний паспорт. Там ви знайде інформацію про те, оцинкований кузов вашої десятки. Невеликі потертості і подряпини можна легко виправити за допомогою полірування. Зверніть увагу на задні колісні арки. Це хворе місце у десяток. Якщо арки почали іржавіти, то необхідно зачистити їх до чистого металу. Потім зашпаклювати в два шари і пофарбувати. Арки з явною корозією металу необхідно переварити. Ще одне вразливе місце - пороги. У них необхідно заливати масло, щоб не починався процес корозії. Уражені пороги підлягають заміні.
2
Огляньте підвіску вашої машини. Від неї залежить не тільки технічний стан, але і безпеку їзди. Виміряйте кліренс машини і звірте значення із заводськими показниками. Зверніть увагу на амортизатори. На них не повинно бути слідів патьоків. Краще всього використовувати газові амортизатори. Вони добре проковтують нерівності дорожнього покриття і мають великий ресурс зносостійкості. Також приділіть увагу пружинам. З часом вони втрачають свої якості і лопаються. Зіпсовані пружини необхідно замінити на аналогічні нові.
3
Попрацюйте над зовнішнім стилем автомобіля. Придбайте по своєму смаку зовнішні аеродинамічні обважування. Зараз на ринку представлений дуже великий асортимент. Можна встановити антикрило. Дефлектори на дверях захистять вас від крапель дощу з відчиненого вікна. Правильно підібрані диски додадуть вашому автомобілю солідності. Якщо ви не хочете, щоб сонячні промені зліпили вас приїзд, то затонуйте скла, проте пам'ятайте про нормативні документи, в яких зазначено максімальносвозможний відсоток тонування по ГОСТу.
4
Подбайте про гарну оптиці для вашого автомобіля. Заводські фари і задні ліхтарі залишають бажати кращого. Варіантів модернізації багато. Можна встановити ксенон або галогенні лампочки. Це більш бюджетний варіант. Якщо ви хочете отримати якісне світло, то купіть новий комплект фар. Причому можна вибрати абсолютно відмінний від стандартного варіант. Якщо ви встановите задні діодні ліхтарі, то ваш автомобіль буде добре помітний навіть у туманну погоду.
Автомобіль ВАЗ 2110 є однією з найпопулярніших моделей АвтоВаз. Це не дивно, адже ця машина невибаглива і недорога в експлуатації. Однак багато власників "десяток" незадоволені світлом. Це можна легко поправити, трохи модернізувавши автомобіль.
Вам знадобиться
  • - нові галогенові лампочки;
  • - ксенон;
  • - нове скло для фари;
  • - новий відбивач;
  • - новий герметик;
  • - викрутки;
  • - гайкові ключі;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Вимийте фари. Налипла бруд дуже часто є основною причиною раптового погіршення світла фар. Якщо ви не хочете постійно протирати фари, то встановіть омивачі фар. На заводите дану опцію на ВАЗ 2110, на жаль, не стаавят. Тому доведеться трохи побути винахідником. Для "десятки" цілком підійдуть волговские омивачі. Зніміть бампер, просвердлите отвори, вставте в них модулі омивателей, затягнувши їх болтами. Підключіть шланг до бачка омивача. Також підключіть кнопку в салоні, яка буде управляти роботою омивателей. Підключайте її тільки через запобіжник.
2
Вивчіть цілісність скла фари. Якщо воно тріснуло, встановіть нове. Для цього демонтуйте блок-фару, попередньо відключивши мінусову клему з акумулятора. Вимийте фару. Візьміть будівельний фен і включіть його на максимальну потужність. Плавними і круговими рухами нагрівайте кромку скла фари, щоб розм'якшити герметик. Подденьте скло лезом пластикової викрутки і зніміть його з фари. Видаліть старий герметик зі скла і з корпусу фари. Знежирте корпус і кромку нового скла. Нанесіть шар нового герметика. Ретельно притисніть скло до корпуса фари.
3
Замініть відбивач, якщо старий полупився. Для цього потрібно зняти скло з корпусу. Відкрутіть і вийміть лампочку. Відверніть з тильного боку болти, що тримають відбивач. Вийміть старий відбивач, розкривши засувки. Встановіть новий і зберіть фару в зворотному порядку.
4
Замініть заводські лампочки на галогенові. Вони світять набагато яскравіше. Також варто відзначити їх довговічність і економічність. Замість галогенових лампочок можна встановити ксенон. Ксенонові лампи бувають різної потужності, від якої залежить яскравість світіння. Встановлюйте лише ті типи лампочок, які рекомендовані до використання у вашій моделі авто.