Як вибрати кільце для заручин.

Заручини прийшла до нас із Заходу і в нашій країні буває не так вже й часто. Та й кільце для цього випадку у нас вибирається часто просто з міркувань особистого смаку. Однак деякі правила все ж є.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - розмір кільця вашої дівчини
Інструкція
1
Перше правило - колечко обов'язково має бути золотим або, якщо дозволяє бюджет, платиновим. Срібло допускається хіба що в тому випадку, коли дівчина носить прикраси виключно з цього метала. Перш ніж вибирати між кільцями з червоного, жовтого і білого золота, придивіться, якої проби і відтінку решта золоті прикраси у коханої. Адже ваш подарунок на заручини вона буде носити кожен день до весілля, а можливо і після неї.
2
Колечко повинно бути тонким і витонченим, з каменем. У Європі зазвичай коханої підносять кільце з діамантом, чим більший, тим краще. Там вважається нормою, що на заручини дарується прикраса, вартістю у дві-три зарплати, в нашій же країні нерідко обручки вибирають тонший і дешевше, не кажучи вже про помолвочних. Може бути колечко буде з невеликим камінчиком або зовсім без нього.
3
Якщо ви все ж вибираєте прикраса з діамантом, то згадайте, носить ваша дівчина прикраси з каменями овальної або трикутної форми. Якщо ні, то зупиніться на класичному варіанті - круглому камушке. При цьому розмір - далеко не завжди показник якості. Адже діаманти цінуються за красиву гру світла. А це властивість досягається якістю ограновування і наявністю включень. Тому женіться не стільки за розміром, скільки за якістю в рамках вашого бюджету.
4
Мабуть найважче - не помилитися з розміром колечка. Можете спробувати непомітно взяти кільце вашої дівчини і обвести олівцем. А отриманий малюнок показати в ювелірному магазині. Продавці розберуться. Або ж приміряйте кільце на свій палець і відзначте місце, де воно сяде досить щільно. Орієнтуючись на цю позначку, в магазині за допомогою спеціальних мірок дізнаєтеся потрібний розмір. Можете спробувати довідатися цю цифру у подруги або мами коханої.
Вітрини рясніють всілякими варіантами обручок - класичними і авангардними, гладкими і виточеними, різного відтінку золота, з платини, срібла або комбінованими. Залишається тільки зробити правильний вибір.
Згідно православним традиціям, обручки прийнято носити на безіменному пальці правої руки. Вважається, що саме тут розташована так звана «вена любові», що йде до серця обранця.
Багато століть обручки вважаються символом кращих сімейних традицій, вірності і любові.
Існує ще одна традиція, за якою обручки купує наречений. В даний час їх асортимент настільки різноманітний, що мимоволі виникає питання, якому варіанту віддати перевагу.

Основні параметри вибору: ціна виробу

Для багатьох молодят вирішальну роль відіграє те, скільки коштують вироби. Ціна варіюється від 1 тис. Р. до декількох тисяч доларів. Це питання залежить від матеріальних можливостей пари.

Форма і матеріал

Вибір потрібно здійснювати, виходячи з форми і комплекції пальців нареченої. На дівчатах тендітної статури масивне кільце з інкрустацією буде виглядати досить безглуздо. Також як і повним дівчатам не підійде варіант з вузьким, непримітним колечком. Але, втім, це справа смаку. Вибір матеріалу, з якого виготовлені кільця, різноманітний. З усього різноманіття платина вважається найдорожчим металом, але це дуже дорогий варіант, який не кожному підійде.
Якщо ви в повсякденному житті віддаєте перевагу прикраси зі срібла, то чудовою альтернативою стануть кільця з білого золота, які органічно поєднуються з срібними виробами.
Багато століть класичним варіантом вважаються золоті кільця, що не виходять з моди. Необхідно звернути увагу на наявність відповідної проби з внутрішньої сторони кільця. Найвища проба золота - 958, але зустрічаються й інші варіанти.

Дизайн кілець

Дизайн колечок також досить різноманітний, буквально на будь-який смак. Виберете ви кільце гладкою форми або зупиніться на рифленому, з каменями або без, все залежить від ваших уподобань. Якщо вибір - кільце з каменем, потрібно перевірити вашу з ним сумісність за зодіакальним сузір'ям. Не рекомендують купувати обручки з темними каменями.

Розмірний ряд. Правила вибору

При виборі кілець важливо не помилитися з розміром. Потрібно враховувати сезонні особливості розміру пальців: влітку пальці стають дещо більше за розміром, ніж взимку. Втім, як і протягом доби, розмір може трохи змінюватися. У кожному разі, не поспішайте з вибором такого важливого вироби, яке ви пронесете через всю щасливе сімейне життя. Прислухайтеся до думки другої половинки і свого серця, так буде легше вибрати те кільце, яке виглядає найбільш ефектно, підкреслюючи вашу індивідуальність і стиль.