Як побудувати екологічний будинок.

Дім , побудований з екологічно чистих матеріалів - мрія втомленого городянина. Часом хочеться виїхати подалі за місто і опинитися не в «бетонній коробці», аналогічної міським будівлям, а в своєму екологічно чистому будинку.
Інструкція
1
Оберіть матеріал, придатний для будівлі вашого майбутнього житла. Як уже згадувалося вище, будинок повинен бути побудований їх екологічно чистих складових. Тому, необхідно вибрати самі безпечні матеріали для вашого здоров'я. Зрозуміло, потрібно врахувати інтер'єр, який ви хочете створити у своєму будинку, в залежності від цього можна думати про вибір того чи іншого матеріалу. Перше, що спадає на думку - побудувати будинок з дерева. Можна в старих російських традиціях - дерев'яний, а можна просто зруб покрити дошками. Тут важливо, щоб дошки були зроблені з натурального дерева, без різних штучних прімесей.Довольно незвичайним рішенням є побудова екологічного будинку з глини. Глина - матеріал натуральний, однак, популярна була давно. Але нічого не заважає згадати традиції предків і спорудити глиняне житло сьогодні. Для початку потрібно спорудити каркас, на якому згодом будуть побудовані стіни з глини.
2
Подбайте про енергонезалежність майбутнього будинку. Енергетична незалежність є однією з головних вимог для «зеленого» будинку. Сонячні батареї дуже корисна річ для житлових будівель, що знаходяться за межами міста. Зрозуміло, якщо ви живете в не дуже похмурої місцевості, де установка таких пристосувань не матиме сенсу. В екологічному будинку бажано робити великі вікна, щоб сонячного світла потрапляло всередину набагато більше. Тут мова знову заходить про матеріали для будівництва. Деякі сміливі архітектори пропонують споруду екологічних осель зі скла та дерева, де скло займає значну частину стін. Здається такий будинок крихким і ненадійним, але насправді це не так. До того ж будинок повний сонячного світла допоможе вам менше користуватися штучним освещеніем.Для збереження тепла розумно будувати подвійні стіни з повітряним прошарком, яка взимку буде допомагати зберігати тепло, а влітку - прохолоду.
3
Підключіть фантазію. Якщо вже будувати свій екологічний будинок, та ще й далеко від цивілізації, то можна викинути з голови всі стереотипи і зробити таке житло, про яке ви тільки мріяли. Не так давно житель Уельсу виконав своє давнє і побудував будиночок у стилі хоббітів з підручних матеріалів, що перебували в лісі. Так що дерзайте і втілюйте в будівництві свого житла найсміливіші мрії!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xQvcmbjt3xI