Чому ми втомлюємося.

Велике місто, тисячі людей, вічна поспіх, мільйони справ - все це негативно позначається на людському організмі. Чоловіки і жінки відчувають смертельну втому. Однак ще більший ефект роблять нервові розлади, стрес і т.д. Причин для цього багато, а щоб жити щасливо, необхідно знайти причини втоми.
Інструкція
1
Втома - справжня проблема для багатьох людей. У більшості з них є безліч планів, прагнень і бажань, але привести їх у виконання не вдається через банальну нестачу сил. У такі моменти ви починаєте відкладати зустрічі з друзями, всю домашню роботу перекладати на плечі рідних і в паніці чекати наступного дня.
2
Дивно те, що чим більше в житті людини з'являється спеціальної техніки, покликаної полегшити життя, тим більше він втомлюється. Вся справа в тому, що втома більшою мірою пов'язана з психікою людини. Її причиною може стати одноманітна поза, в якій людина перебуває весь робочий день, духота і шум великого міста або виробничого приміщення, цехи. Коли людині доводиться день у день відповідати на безліч телефонних дзвінків, швидко вирішувати виникаючі проблеми, приймати відповідальні рішення, він повністю вимотується і мріє лише про спокій.
3
Учені пішли далі і довели, що фізична втома в ногах і попереку також може стати результатом тривалого знаходження в стресових ситуаціях. Це відбувається через те, що все навантаження периферичної нервової системи надходить на серце. Ситуацію посилює сидіння на одному місці.
4
Справитися з такими відхиленнями і втомою можна, однак для цього потрібен певний час. Усунувши робоче навантаження, необхідно розслабитися і дочекатися, поки організм повністю відновиться. Якщо цього не зробити вчасно, ваш стан буде погіршуватися доти, поки стомлення не перетвориться на фізичне захворювання. У цьому випадку ні повноцінний нічний сон, ні тривалих відпочинок на дивані не принесе відчутних результатів.
5
Фахівці з'ясували, що найкращий спосіб відпочити - задіяти раніше не використовувані частини тіла. Так, наприклад, після цілого дня, проведеного за комп'ютером, займіться фізичними вправами. Після цього вирушайте в ліжко, вранці ви прокинетеся посвежевшім і задоволеним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FEZyMHhQ5js