Чому літаки літають.

Взагалі-то, це схоже на диво. Крилата машина, що важить десятки і навіть сотні тонн, долаючи земне тяжіння, легко злітає вгору і ширяє в небі подібно птахові. Яка сила тримає її в повітрі?
Інструкція
1
Трохи історії 1738 швейцарський вчений данини Бернуллі вивів закон, названий його ім'ям. Згідно з цим законом при зростанні швидкості потоку рідини чи газу статичний тиск в них падає і навпаки, при зниженні швидкості - возрастает.В 1904 російський учений Н.Є. Жуковський розробив теорему про підйомної силі, діючої на тіло, обтічне плоскопаралельним потоком газу або рідини. Відповідно до цієї теореми, на тіло (крило), що знаходиться в рухомій рідинної або газовому середовищі, діє підйомна сила, значення якої залежить від параметрів середовища і тіла. Головним результатом роботи Жуковського стала формула коефіцієнта підйомної сили.
2
Підйомна сілаПрофіль крила літака несиметричний, верхня його частина є більш опуклою, ніж нижня. При русі літака швидкість повітряного потоку, що проходить зверху крила, виявляється вище швидкості потоку, що проходить знизу. В результаті цього (по теоремі Бернуллі) тиск повітря під крилом літака стає вище тиску над крилом. Внаслідок різниці цих тисків виникає підйомна сила (Y), що штовхає крило вгору. Її значення дорівнює: Y = Cy * p * V? * S/2, де: - Cy - коефіцієнт підйомної сили; - p - щільність середовища (повітря) в кг/м?; - S - площа в м?; - V - швидкість потоку в м/с.
3
Під дією різних силно літак, який рухається в повітряному просторі, діють кілька сил: - сила тяги двигуна (гвинтового або реактивного), що штовхає літак вперед; - Лобове опір, спрямоване назад; - Сила тяжіння Землі (вага літака), спрямована вниз; - підйомна сила, що штовхає літак вверх.Значеніе підйомної сили і лобового опору залежить від форми крила, кута атаки (кута, під яким потік зустрічає крило) і від щільності повітряного потоку. Остання в свою чергу залежить від швидкості руху літака і від атмосферного тиску повітря.
4
При розгоні літака і збільшенні його швидкості, підйомна сила зростає. Як тільки вона перевищує вагу літака, він злітає вгору. При горизонтальному русі літака з постійною швидкістю все сили є врівноваженими, їх результуюча (сумарна сила) дорівнює нулю.Форма крила підбирається такий, щоб лобове опір було якомога менше, а підйомна сила - якомога більше. Підйомну силу можна збільшувати, підвищуючи швидкість руху і площа крил. Чим вище швидкість руху, тим меншою може бути площа крил і навпаки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o9qyvFHIbag
Корисна порада
Теорема Н.Є. Жуковського відома також під ім'ям теореми Кутта-Жуковського. Це викликано тим, що паралельно з російським ученим дослідженнями з вивчення підйомної сили займався і німецький вчений Мартін Кутт.О існуванні підйомної сили науковці та дослідники знали і до відкриття теореми Жуковського. Однак її природа пояснювалася по іншому - як наслідок наголосу про тіло частинок повітря по теорії Ньютона. З урахуванням цього була навіть розроблена формула розрахунку підйомної сили, однак її застосування давало занижене значення підйомної сили.